برای عید ۱۴۰۳ این ۵ تا لاک ناخن رو بخر | لاک هایی که پوستتان را روشن تر نشان می دهند!

با نزدیک شدن به عید نوروز ۱۴۰۳ شاید شما هم به دنبال لاک ناخن جدید باشید تا بتوانید با استایل های مختلف، بهترین رنگ لاک ناخن را استفاده کنید. لاک ناخن برای افرادی که علاقه ای به کاشت ناخن ندارند می تواند گزینه مناسبی باشد تا زیبایی و جذابیت را به دست های خود هدیه دهند. شما برای انتخاب لاک ناخن باید به رنگ پوست و رنگ لباس هایی که می پوشید دقت کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین لاک ناخن برای روشن تر کردن پوست را معرفی کنیم.

 

 

۱٫ لاک ناخن قرمز؛ ژل لاک نوت سری Gel Look شماره ۰۹

لاک ناخن قرمز، یک رنگ لاک کلاسیک است که در درجه اول هرگز از مد نمی‌افتد و بعد جذابیت دست‌های شما را چندین برابر می‌کند. حال اگر بخواهید پوست دستتان سفیدتر به نظر برسد باید بگوییم که هرچه به سمت سایه‌های روشن‌تری از لاک ناخن قرمز برویم، پوست دست ما روشن‌تر دیده می‌شود. در میان انواع لاک‌های قرمز که هرکدام جذابیت خاص خود را دارند ژل لاک نوت سری Gel Look شماره ۰۹، رنگی بسیار جذاب دارد و به سرعت روی ناخن‌ها خشک می‌شود. به همین خاطر می‌تواند انتخابی مناسب باشد.

۲٫ لاک ناخن نود؛ لاک ناخن بارین بیوتی کالباسی کد BA35

لاک ناخن نود یکی دیگر از رنگ‌هایی است که می‌تواند رنگ پوست دست شما را سفیدتر نشان دهد. جالب است بدانید که اگر پایه لاک ناخن نود شما بیشتر به سمت صورتی برود، پوست دست شما سفیدتر به نظر می‌رسد. اما، اگر به پایه‌های بژ علاقه داشته باشید، در صورت هماهنگ بودن با رنگدانه‌های پوستی شما، ممکن است به تثبیت رنگ اصلی پوست دست شما کمک کند. از این رو برای سفیدتر به نظر رسیدن رنگ پوست دست به سراغ لاک ناخن بارین بیوتی کالباسی کد BA35 بروید که ته مایه رنگ کالباسی داشته و غلظت و ماندگاری بالایی دارد.

۳٫ لاک ناخن متالیک؛ لاک ناخن متالیک بی اند دی B&D شماره M805

یکی از بهترین رنگ لاک‌های ناخن برای سفیدتر به نظر رسیدن پوست دست شما، لاک‌های متالیک هستند. این لاک‌ ناخن‌ها می‌توانند نور و چشم‌ها را به سمت خود جذب کنند و ظاهری روشن و جذاب به دست شما ببخشند. لاک ناخن متالیک ممکن است رنگ‌های متفاوتی داشته باشد، اما پیشنهاد ما به شما لاک ناخن متالیک بی اند دی B&D شماره M805 است که رنگ اصلی فلز را به ذهن می‌رساند و درخشان است. در میان برند‌های متفاوت لاک ناخن B&D ماندگاری به شدت بالایی دارند و به سرعت روی ناخن خشک می‌شوند.

۴٫ لاک ناخن سبز درباری؛ لاک ناخن سبز درباری گلدن مود کد ۶۳

یکی از جذاب‌ترین رنگ‌هایی که باعث می‌شوند رنگ پوست دست شما به شدت روشن شوند، لاک ناخن سبز درباری است. این رنگ لاک ناخن القا کننده ثروت نیز هست. به همین دلیل برخی به آن لاک ناخن سبز پولداری هم می‌گویند. تیره بودن رنگ سبز درباری و الهام گرفتنش از طبیعت باعث می‌شود که پوست دستمان جذاب‌تر و سفیدتر به نظر برسد. پیدا کردن رنگ دلخواه سبز درباری میان لاک ناخن‌ها سخت است، اما لاک ناخن سبز درباری گلدن مود کد ۶۳ کیفیتی نسبتا خوب دارد و به این رنگ بسیار نزدیک است.

۵٫ لاک ناخن آبی کبالتی؛ لاک ناخن Heat آبی کاربنی متالیک ۷۰۱ مای

پیشتر درباره قدرت رنگ لاک ناخن متالیک برای روشن‌تر شدن رنگ پوست دست، صحبت کردیم، حالا فرض کنید که مدل لاک متالیک با رنگ آبی کبالتی ترکیب شود. در این صورت رنگ پوست دست شما به شدت سفیدتر دیده می‌شود به خصوص اگر پوست دست شما رنگدانه‌های گرم بسیار زیادی داشته باشد. در میان لاک‌های آبی کبالتی یا کاربنی لاک ناخن Heat آبی کاربنی متالیک ۷۰۱ مای یکی از جذاب‌ترین رنگ‌ها است که هم متالیک است و هم کاربنی، حتما امتحانش کنید!

پیش از خریدن لاک‌هایی که برای سفیدتر به نظر رسیدن پوست دستتان به شما پیشنهاد دادیم، بهتر است آن را امتحان کنید. در برخی مواقع ممکن است رنگدانه‌های پوستی شما با سایه‌های خاصی از یک رنگ لاک هماهنگ نباشد. در این صورت شما می‌مانید با یک شیشه لاکی که قرار است بدون استفاده بماند و در نهایت خشک شود!