این عطر های گرم زنانه مخصوص فصل سرد زمستان است!

با نزدیک شدن به فصل سرد زمستان باید سعی کنید در زمینه مد و پوشاک هم تغییراتی داشته باشید. از جمله مهمترین نکات که می تواند در استایل و شخصیت شما در فصل زمستان تاثیرگذار باشد، استفاده از عطر مناسب این فصل است. یک عطر زمستانی خوشبو می تواند جشن های زمستانی شما در کنار شومینه زیباتر کند. در این مطلب از باملین به معرفی خوشبوترین عطر زمستانه زنانه می پردازیم.

 

۱- عطر ادکلن اتات لیبره د اورنج فراستریشن

عطر ادکلن اتات لیبره د اورنج فراستریشن عطری مناسب فصول سرد سال است و رایحه محبوب آن برای محافل شبانه مناسب است. در نت اولیه این عطر بوی دارچین، زیره سبز و رام به مشام می رسد. پس از مدتی رایحه وانیل و لابدانیوم جای نت اولیه را می گیرند و در نهایت رایحه ماندگار خس خس، شاه بلوط و گوایاکول به مشام می رسد. این عطر هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است.


۲- عطر ادکلن پارفومز د مارلی اوریانا

عطر ادکلن پارفومز د مارلی اوریانا همچون یک شیرینی لذیذ با جلوه‌های شیرین، لطیف و هوس‌انگیز ساخته شده است. این عطر درخشان و آبدار با بوی نارنگی ماندارین، ترنج ایتالیایی و شکوفه پرتقال آغاز می شود. در نت میانی رایحه انگور فرنگی سیاه، بوی دلپذیر مارشمالو و شیرینی کرم شانتی به مشام می رسد و در نهایت روایح مشک، گل ختی، پف نبات و خامه جای نت میانی را می گیرند. این عطر گل‌فام، میوه‌ای و گورماند برای استفاده در فصول سرد سال مناسب است.


۳- عطر آمواج پرتریل زنانه

عطر آمواج پرتریل زنانه عطری دودی و در عین حال شیرین است که از ترکیب کریون، تنباکو به همراه گرد وانیل ساخته شده است. این عطر گلی، اعتماد به نفس و شادابی را برای شما به ارمغان می آورد و اسانس اولیه گل یاس، اسانس میانی وانیل و تنباکو و اسانس پایانی لامی را در خود جای داده است. عطر آمواج پرتریل زنانه یک عطر ماندگار با پخش بوی سنگین است که برای خانم های جسور مناسب است.


۴- عطر موگلر الین گادس اینتنس

عطر موگلر الین گادس اینتنس عطری خوشبو و جذاب است که در سال ۲۰۲۲ میلادی توسط برند مطرح تیری موگلر به بازار عرضه شده است. این عطر در دسته عطر های شرقی گلی قرار می گیرد و از اسانس های به کاررفته در آن می توان به ترنج، نارگیل، یاس، چای گل یاس، لوبان، وانیل و چوب کشمیر اشاره کرد. این عطر مخصوص بانوان طراحی شده است و طبع معتدلی دارد.


۵- عطر پرادا پارادوکس

عطر پرادا پارادوکس عطری زنانه و بسیار جذاب و شیک است که در دسته عطرهای شرقی گلی قرار می گیرد. این عطر نخستین بار در سال ۲۰۲۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. با اسپری کردن این عطر بر روی نبض در ابتدا بوی ترنج ، نارنگی و گلابی به مشام می رسد. پس از مدتی بوی بهار نارنج، یاس و شکوفه پرتقال جای نت های اولیه را می گیرند و در نهایت بوی ماندگار لوبان ، مشک ، کهربا و وانیل به مشام می رسد. این عطر ایتالیایی برای بانوان مناسب است.


۶- عطر پرادا اینفیوژن د وانیل

عطر پرادا اینفیوژن د وانیل محصولی شیک و جذاب است که در سال ۲۰۲۲ میلادی به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر توسط برندی مطرح به نام پرادا به بازار عرضه شده است و در دسته عطر های شرقی چوبی قرار می گیرد. نت آغازین این عطر ترکیبی از روایح وانیل، ترنج و دودی بوده و بعد از گذشت چند دقیقه و کمرنگ شدن روایح نت آغازین می‌توان روایح نت میانی که متشکل از روایح نرولی و گلپر است را احساس نمود و در نهایت نت پایانی از رایحه وانیل تشکیل شده است. مدت زمان ماندگاری این عطر بالا است و برای استفاده آقایان و بانوان در فصول بهار و پاییز مناسب است.