بلوارهای مهم کیش

به گزارش باملین، این هتل ها در نزدیکی بلوارهای معروف کیش قرار دارند. این بلوارها دسترسی راحت تری به سواحل و مناطق تفریحی جزیره را برای مسافران فراهم می کند. همچنین بسیار زیبا هستند و انتخاب خوبی برای ماشین سواری به حساب می آیند. در ادامه این مطلب تعدادی از معروف ترین خیابان ها و بلوارهای کیش را معرفی می کنیم. پس با ما همراه باشید.

بلوار دریا

بلوار دریا یکی از زیباترین بلوارهای جزیره کیش است که شما را از نقاط مختلف جزیره به مارینا می رساند. در این بلوار می توان خودروهای لوکس زیادی را دید که در نمایش های خیابانی مشغول هستند. علاوه بر این با رانندگی در طول این بلوار از کنار طبیعت بکر و بسیار زیبایی عبور خواهید کرد که شاید در هیچ جای جزیره ندیده باشید. بسیاری از عکاسان این بلوار و مناظر اطراف را برای عکاسی خیابانی انتخاب می کنند.

علاوه بر این، بسیاری از هتل های مجلل در نزدیکی بلوار دریا واقع شده اند. این هتل ها به دلیل مجاورت با این بلوار مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته و در بیشتر روزهای سال مملو از مسافران هستند. هتل فلامینگو، هتل رامش و هتل بین المللی کیش از جمله هتل هایی هستند که در نزدیکی این بلوار ساخته شده اند. اگر قصد اجاره آپارتمان در کیش را دارید; آپارتمان های این هتل ها نیز می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند.

بلوارهای مهم کیش

بلوار ساحلی کیش

این بلوار یکی از بلوارهای اصلی جزیره کیش است. بسیاری از جاذبه های گردشگری و مراکز خرید جزیره در نزدیکی این بلوار قرار دارند. در واقع برای گشت و گذار در جزیره کیش چاره ای ندارید جز اینکه روزی چندین بار از این بلوار عبور کنید.

مناظر و طبیعت اطراف بلوار ساحل نیز بسیار زیباست، به همین دلیل رانندگی در این بلوار می تواند بسیار دلپذیر باشد; به خصوص اگر شیشه های ماشینتان را پایین بیاورید تا نسیم خنک دریا صورتتان را نوازش دهد. بلوار ساحل به موازات خیابان فردوسی کیش و بین میدان امیر کبیر و میدان ساحل واقع شده است. مرکز خرید مروارید، کیش مال، بازار پردیس ۲ و مرکز خرید دیپلمات نیز در امتداد این بلوار قرار دارند. همچنین هتل هایی مانند هتل هلیا، هتل شایگان، هتل تماشا و هتل پانوراما در نزدیکی بلوار ساحل ساخته شده است.

بلوار خلیج

جزیره کیش یک جزیره کوچک توریستی است. اما خیابان ها و بلوارهای زیادی دارد تا مسافران بتوانند به راحتی به نقاط مختلف جزیره سفر کنند. بلوار خلیج فارس یکی از بزرگ ترین بلوارهای جزیره کیش است که به میدان امیر کبیر منتهی می شود. در نزدیکی این بلوار چندین مرکز تفریحی مانند پیست کارتینگ و شهربازی هایلند وجود دارد.

بلوار خلیج فارس جایی است که چندین خیابان مهم به یکدیگر متصل شده اند اما رفت و آمد زیادی در آن وجود ندارد. همچنین هتل هایی مانند هتل کوروش، هتل ایران و هتل سان رایز در نزدیکی این بلوار قرار دارند. بلوار خلیج مانند بسیاری از خیابان های اصلی جزیره کیش در شب به مکانی برای خودروهای لوکس تبدیل می شود.

بلوار میرمهنا

این بلوار بین میدان هرمز و میدان سعدی قرار دارد. بلوار میرمهنا یکی از راه های دسترسی به ساحلی به همین نام است. این ساحل یکی از بهترین سواحل برای تفریح ​​در کیش به حساب می آید به طوری که همیشه مملو از گردشگرانی است که کیش را برای استراحت و تفریح ​​انتخاب کرده اند. می توانید در ساحل میر مهنا دوچرخه سواری کنید یا از ماهیگیری لذت ببرید. نزدیک این بلوار نیز سکونتگاه اعراب یا آبادی میرمهنا قرار دارد. این منطقه بخشی از بافت سنتی کیش محسوب می شود و محل زندگی اکثر بومیان جزیره است. دهکده المپیک و شهربازی میرمهنا نیز در نزدیکی این بلوار قرار دارند.

بلوارهای مهم کیش

بلوار حافظ

این بلوار بسیاری از خیابان های اصلی کیش را به هم متصل می کند. بلوار خیام، بلوار نیما و بلوار داریوش از جمله جاده هایی هستند که به بلوار حافظ منتهی می شوند. در نزدیکی این بلوار مجموعه صدف رزیدنس، هتل الماس و هتل دانا قرار دارند. اگر برای اقامت خود در کیش بودجه کافی دارید، این هتل ها گزینه های خوبی برای اجاره آپارتمان در کیش هستند. می توانید این هتل ها را از طریق سایت های معتبری مانند علی بابا رزرو کنید.

بلوارهای کیش چه تفاوت هایی با سایر شهرهای ایران دارند؟

تاکنون با مهم ترین بلوارهای جزیره کیش آشنا شده اید، اما باید بدانید که رانندگی در این جزیره قوانین و مقررات خاص خود را دارد. در هیچ یک از خیابان های این جزیره چراغ قرمز نخواهید دید. همچنین در جزیره کیش هیچ گذرگاهی وجود ندارد. در عوض، اتصالات مختلف در سراسر میدان به هم متصل می شوند. خط کشی منظم و تابلوهای راهنما از دیگر مواردی است که در حین رانندگی در کیش توجه شما را به خود جلب می کند.

قوانین راهنمایی و رانندگی در این جزیره مشابه قوانین راهنمایی و رانندگی در شهرهای دیگر ایران است. با این تفاوت که ممکن است برای کثیف شدن خودرو یا بوق جریمه شود. حداکثر سرعت شما در جاده های داخل جزیره نباید از ۶۰ کیلومتر و در جاده های فرعی اطراف جزیره از ۸۰ کیلومتر بیشتر شود. اجاره خودروهای لوکس در جزیره کیش نیز امکان پذیر است که برای کسانی که عاشق خودروهای لوکس هستند امتیاز خوبی است.

این مقاله یک گزارش تبلیغاتی است و توسط سردبیران اختاز آنلاین تهیه نشده است.