بهترین روش استفاده از اسفنج آرایشی | با این ۴ ترفند از بیوتی بلندر بهترین استفاده رو کنید!

بیوتی بلندر از مهمترین لوازم آرایشی بانوان است که هر خانمی در کیف آرایشی خود باید این وسیله را داشته باشد. در استفاده از لوازم آرایشی مختلفی مانند پرایمر، کانسیلر، کرم پودر و bb از بیوتی بلندر استفاده می شود تا به کمک آن تمام کرم ها روی پوست پخش شوند. برای استفاده از بیوتی بلندر باید مهارت کافی را داشته باشید تا نتیجه نهایی آرایش کردن همان نتیجه دلخواه شما باشد. در این مطلب از باملین ۴ ترفند کاربردی برای استفاده از بیوتی بلندر یا همان اسفنج آرایشی را توضیح می دهیم.

 

۴ ترفند استفاده از بیوتی بلندر

 

۱. خیس کردن

حتماً قبل از استفاده از بیوتی بلندر آن را زیر شیر آب بگیرید و اجازه دهید کامل خیس شود و به حجم تقریباً دو برابری برسد.

برای اطمینان از پاکیزه بودن؛ چند قطره مایع دستشویی روی آن بریزید یا اسفنج را چندین مرتبه روی صابون بکشید و سپس آبکشی کنید.

 

 

 

 

۲.فشار دادن
پس از اینکه بیوتی بلندر را آبکشی کردید به خوبی آن را درون مشت خود فشار دهید تا آب اضافی آن خارج شود. بیوتی بلندر مرطوب کرم شما را بسیار عالی پخش خواهد کرد.
جالب است بدانید که بیوتی بلندر اگر خشک استفاده شود مقدار زیادی از کرم را درون خود جذب می‌کند و میزان کمی از آن را روی صورت شما پخش می‌کند؛ به همین جهت استفاده صحیح از اسفنج باعث صرفه‌جویی در مصرف کرم می‌شود.

 

۳. الکل
پس از شستن کامل بیوتی بلندر، چند پاف الکل روی سطح آن اسپری کنید. الکل باعث می‌شود اسفنج شما ضدعفونی شود و جای نگرانی برای ایجاد جوش روی پوست صورت نباشد.

 

 

 

۴. ضربه زدن
به هیچ عنوان برای یک میکاپ حرفه‌ای بیوتی بلندر را روی پوست خود نکشید؛ تنها به صورت ضربه‌ای از آن استفاده کنید.
ضربات متعدد و سریع، یکنواختی بسیار خوبی به کرم روی صورت شما خواهد بخشید.