بهترین ریمل برای مژه های کوتاه و کم پشت رو با کمتر از ۳۰۰ هزار تومن بخر!

مژه های بلند می توانند تاثیر زیادی در زیبایی خانم ها داشته باشند به همین دلیل هم در لوازم آرایشی از ریمل استفاده می شود. اما بهتر است بدانید که با توجه به مژه هایتان از چه ریملی برای مژه های خود استفاده کنید. در این مطلب از باملین می توانید با بهترین ریمل برای مژه های کوتاه و کم پشت با قیمت کمتر از ۳۰۰ هزار تومان آشنا شوید.

محصول پیشنهادی ما: ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Volume (قیمت: ۱۹۰۰۰۰ تومان)

درست دیده‌اید! قیمت این محصول صد و ده هزار تومان کمتر از مبلغی است که می‌خواهیم هزینه کنیم، اما کیفیتش بسیار عالی است. چیزی که نشان‌دهنده‌ی یک ریمل حجم دهنده بسیار خوب است اول از همه فرچه یا برس آن و بعد، رنگدانه‌های آن است. این مدل از ریمل اسنس برسی گرد دارد که مناسب‌ترین نوع برس برای حجم دهندگی به مژه‌ها است. بعلاوه رنگدانه‌های موجود در آن کاملا مشکی هستند و وقتی بر روی مژه‌ها، حتی با کمترین حجم قرار گیرند حتما غوغا خواهند کرد. مایع مومی درون این ریمل به راحتی می‌تواند به مژه‌ها بچسبد و تارهای آن را ضخیم‌تر نشان دهد.

چرا این ریمل بهترین انتخاب است؟

پیش از هرچیز باید به کیفیت آن در برابر قیمت نسبتا ارزانش اشاره کنیم. اما بعد از آن باید بگوییم که این ریمل بی‌نظیر اگر به درستی بر مژه‌ها قرار گرفته و از برند اصلی خریداری شده باشد به مدتی طولانی بر روی مژه‌ها خواهد ماند. در این میان ممکن است گاهی چند نقطه از این ریمل زیر چشم بریزد؛ اما زمانی این اتفاق می‌افتد که مدت زمانی طولانی روی مژه‌ها مانده باشد. بعلاوه این ریمل بدون پارابن و الکل است و اگر به چنین چیزهایی حساسیت داشته باشیم در معرض خارش چشم قرار نمی‌گیریم. شاید باور نکنید، اما این ریمل یکی از پرفروش‌ترین ریمل‌های کشور مبدا این برند، یعنی آلمان است و در عین حال در این کشور نیز ریملی نسبتا ارزان به حساب می‌آید.

اگر پیشنهاد ما را نپسندیده‌اید و یا دوست دارید مبلغ بیشتری هزینه کنید و در عوض ریملتان کیفیتی بهتر از ریمل اسنس داشته باشد موارد زیر را نیز مد نظر قرار دهید؛

  1. ریمل حجم دهنده ایزادورا مدل Big Bold Extreme (قیمت: ۲۳۰۰۰۰ تومان)

۱۴ میلی‌لیتر، کشور سازنده سوئد، حجم دهنده، بدون پارابن، ریزش حداقلی، ضد آب و با رنگدانه‌های مشکی.

  1. ریمل حجم دهنده مای مدل Gorgeous Eyes (قیمت: ۲۸۰۰۰۰ تومان)

۱۴ میلی‌لیتر، کشور سازنده ایران، بلندکننده، بدون پارابن، حاوی ویتامین E، خاصیت جداکنندگی، رنگدانه‌های مشکی.

  1. ریمل حجم دهنده ریمل لاندن مدل Scandaleyes Reloaded شماره ۰۰۱ (قیمت: ۲۶۰۰۰۰ تومان)

۱۲ میلی‌لیتر، کشور سازنده انگلیس، بافت سبک، عدم ریزش زیر چشم، حاوی کراتین و کلاژن.

  1. ریمل گلدن رز مدل اینفینیتی (قیمت: ۲۳۰۰۰۰ تومان)

۸ میلی‌لیتر، کشور سازنده ترکیه و دارای مجوز غذا و داروی ایران، حالت‌دهنده و بلندکننده، دارای برس گرد.

  1. ریمل حجم دهنده رومانس مدل ۹۵۳۴-۱ (قیمت: ۱۵۰۰۰۰ تومان)

۱۵ میلی‌لیتر، کشور مبدا برند آلمان، حجم‌دهنده، بدون الکل، رنگدانه‌های کاملا مشکی.