بهترین عطری که باید برای همسرت در روز مرد بخری!

با نزدیک شدن به روز مرد، خانم ها به تکاپو افتاده اند تا بتوانند بهترین کادوی روز مرد را برای همسر خود خریداری کنند. معمولا کادو خریدن برای مردها کار ساده ای نیست چون نسبت به خانم ها گزینه های کمتری برای آنها پیدا می شود. اما یکی از محبوب ترین گزینه ها برای خرید هدیه روز مرد، عطر و ادکلن است. عطری که بتواند با رایحه ای خوش، خاطره شما را همیشه در ذهن همسرتان ماندگار کند، قطعا بهترین کادوی روز مرد است. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین عطری که باید برای همسر خودتان در روز مرد بخرید را به شما معرفی کنیم.

 

 

  • Megamare مگاماره

 

این عطر پاریسی با بوی خنک جذابی که دارد برای هر فصل قابل استفاده است. آنقدر باب هر سلیقه‌ای عمل کرده که ۲ سال است در صدر عطرهای محبوب قرار گرفته و همه آن را دوست می‌دارند. اگر از طیف عطرهای آمواج یا ناسوماتو خوشتان می‌آید مگاماره هم حتما به دلتان خواهد نشست. سبک بسیار خاصی دارد و موندگاری آن خیلی زیاد است. این عطر را به صورت شرکتی هم می‌توانید پیدا کنید تا با قیمت مناسبتری آن را بخرید.

 

  • Monte Leone Legende Gold مونت لئون لجند گلد

 

اگر از عطری مثل بلو شنل خاطره خوشی دارید این عطر را هم خواهید پسندید! عطری که تقریبا همه‌پسند است و یک بوی خنک و تلخ بسیار دلنشین دارد. ماندگاری و پخش بوی آن بی نظیر است.

این عطر شرکتی قیمت مناسبی هم دارد. برای هدیه بسیار انتخاب خوبی است و مطمئن باشید فرد موردنظرتان باز هم از آن تهیه خواهد کرد!

 

  • Versace Dylan Blue ورساچه دیلان بلو

 

چه کسی شرکت ورساچه را نمی‌شناسد؟ عطرهای بی نظیر و خاص آن را دوست ندارد؟! یک بوی بسیار خاص و خنکی دارد که از بقیه‌ی عطرهای خنک آن را متمایز می‌کند. اگر به دنبال یک عطر هستید که در همه مکان‌ها قابلیت استفاده داشته باشد همین انتخاب مناسبی است. برای تیپ‌های رسمی، مدیریت، حتی استفاده روزانه هم کارساز و جوابگو است.

 

  • Cyrus یا کوروش

 

شاید اسم این عطر را کمتر شنیده باشید. رایحه آن شبیه اینوکتوس است و بویی تلخ و چوبی دارد. باب طبع تمام افراد است و ماندگاری و پخش بوی آن فوق‌العاده است.

اگر به دنبال عطری خاص که دل همه را به دست بیاورد هستید و می‌خواهید قیمتی مناسب و اقتصادی هم داشته باشد از کوروش به راحتی نگذرید!

 

  • Versace Eros

 

دوباره یک انتخاب و پیشنهاد از شرکت ایتالیایی محبوب ورساچه داریم. بوی خنک و شیرین این عطر خیلی جذاب است. اگر فرد موردنظر شما تیپی رسمی و کلاسیک دارد و همیشه و همه جا اتوکشیده لباس می‌پوشد حتما این عطر را برایش هدیه بخرید!

این ادکلن از اساطیر یونانی الهام گرفته شده است و نمادی از عشق است! چه هدیه‌ای بهتر از این می‌خواهید؟!