بهترین عطر وانیلی زنانه با ماندگاری بالا که باید داشته باشید!

عطر و ادکلن نشانه شخصیت هر فرد است و افراد باشخصیت سعی می کنند از عطرهایی با رایحه خاص و ماندگاری بالا استفاده کنند. یکی از عطرهای محبوب زنانه عطرهای وانیلی است که رایحه گرم و شیرینی دارد و پیشنهادی عالی برای مصرف در زمستان است. اگر به دنبال یک عطر زنانه زمستانی هستید پیشنهاد میکنیم از عطرهای وانیلی استفاده کنید. اما مطمئنا برند عطر هم تاثیر زیادی در کیفیت آن خواهد داشت. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین عطر وانیلی زنانه با ماندگاری بالا را به شما معرفی کنیم.

 

 

۱- عطر ادکلن تام فورد توباکو وانیل، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر تام فورد توباکو وانیل یک عطر زنانه مردانه بسیار خوشبو با رایحه ای گرم و شیرین است که در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. عناصر اصلی تشکیل‌دهنده‌ این عطر، تنباکو و وانیل هستند و در دسته بویایی رایحه های تند شرقی طبقه بندی می شود. در رایحه اولیه بوی غالب تنباکو به همراه مجموعه ای از ادویه جات تند نمایان می شود. پس از مدتی بوی گل تنباکوی سفید و دانه ی تونکا به همراه پوست کاکائو و وانیل شیرینی این عطر را زنده می کنند و در نهایت رایحه این عطر با ترکیبی از رایحه های صمغ های گیاهی و خشکبار ماندگار می گردد. این عطر انتخابی مناسب برای ایام سرد سال و مراسم شبانه است.

 

 

 

۲- عطر ایو سن لورن بلک اوپیوم ایلیسیت گرین، ۷۵ میلی لیتر

عطر ایو سن لورن بلک اوپیوم ایلیسیت گرین یک عطر شیرین و معتدل زنانه است که در سال ۲۰۲۲ رونمایی شد. اسانس های اولیه این عطر شامل برگ درخت انجیر ،ماندارین سبز و گلابی است و از اسانس های انجیر، یاسمن و شکوفه پرتقال به عنوان اسانس میانی استفاده شده است. اسانس های پایانی این عطر خاص نیز با رایحه وانیل بوربون ، قهوه و نعناع هندی ماندگار می شوند. این عطر برای بانوانی که می خواهند یک عطر ملایم فوق العاده خوشبو در کلکسیون عطر های خود داشته باشند و برای استفاده در فصول سرد سال مناسب است.

 

۳- عطر مارک جاکوبز دیسی زنانه، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر مارک جاکوبز دیسی زنانه عطری با ماندگاری و پخش بوی فوق العاده بالا و استثنایی است که در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر کاملاً  فریبنده، محرک، تازه و سمبلی از یک بانوی خیره کننده و جذاب است که در همان ابتدای عرضه توانست در رده برترین عطرهای دنیا قرار بگیرد. با اسپری کردن این عطر در ابتدا بوی برگ بنفشه، گریپ‌فروت خونی و توت‌فرنگی را احساس خواهید کرد. پس از مدتی متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازین به‌سوی نت‌های میانی گل گاردنیا، یاسمین و بنفشه خواهید شد و در نهایت روایح پایانی مشک، چوب و وانیل به مشامتان می رسد. این عطر خنک و شیرین برای استفاده در فصول گرم سال مناسب است.

 

۴- عطر هدی بیوتی کایالی وانیلا ۲۸ ، صد میلی لیتر

عطر هدی بیوتی کایالی وانیلا ۲۸ عطری گرم و شیرین است که در سال ۲۰۱۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر شاهکاری از ظرافت‌های ناب و زیبا است که حواس شما را با نت وانیل تسخیر می‌کند. با اسپری کردن این عطر بر روی نبضتان در ابتدا رایحه یاس و ارکیده به مشام می رسد. پس از مدتی بوی دانه تونکا و شکر قهوه‌ای جای نت های اولیه را می گیرد و در نهایت بوی ماندگار مشک ، کهربا، نعناع هندی و چوب عنبر به مشام می رسد.

 

۵- تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم (ستاره ای)، ۱۰۰ میلی لیتر

تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم نام عطری استثنایی و منحصربه فرد با ماندگاری و پخش بوی خارق العاده است که در سال ۱۹۹۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. رایحه ماندگار این عطر با بوی  ترنج، دانه‌های قرمز و آناناس آغاز می شود، پس از مدتی رایحه زیره و جوز به مشام می رسد و در نهایت بوی ماندگار دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی، چوب صندل سفید و پرالین در فضا پراکنده می شود. ترکیب روایح این عطر گرم و شیرین احساسات شما را تحریک کرده و حس نشاط و شادابی را به اطرافیان منتقل می‌کند.

 

۶- عطر زنانه کنزو فلاور، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر کنزو فلاور یک عطر گرم و شیرین زنانه است که در سال ۲۰۰۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر قدرتی شاعرانه و سرشتی گل‌فام دارد که عناصر متضاد را با کیفیتی ناب در کنار همدیگر نگه داشته است. این عطر بر پایه سه نت اصلی ساخته شده است: نت گلی که حول محور گل بنفشه‌ی پارما حرکت می‌کند؛ نت ملایم و وحشی گل هاتورن (Hawthorne) و درنهایت نت انگورفرنگی سیاه و گل رز بلغاری که نقش موثری در این ساختار سه‌گانه دارند. این عطر در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ به عنوان بهترین عطر سال کنزو معرفی شد و توانست جایزه FiFi را از آن خود کند.