بهترین لباس برای ست با پالتو چیه؟ | ست خفن زمستانی امسال با پالتو

بهترین لباس برای زیر پالتو چیه؟ با شروع شدن فصل سرما سوالات زیادی برای ست زنانه و مردانه به وجود می آید. معمولا تنوع پوشش در فصل زمستانی خیلی بیشتر از فصل های دیگر است. یکی از لباس هایی که باعث جذابیت بیشتر در استایل می شود، پالتو است. اما اگر ندانیم چه چیزی را زیر پالتو بپوشیم قطعا استایلمان خراب می شود. در این مطلب از باملین به شما می گوییم که چه لباسی را با پالتو ست کنید.

ست هودی با پالتو

هودی: هودی یکی از لباس‌های پرکاربرد زمستانی است که هم به تنهایی و هم به‌همراه اکثر لباس‌ها قابل استفاده است. بهتر است برای زیر پالتو یک لباس گرم بپوشید و هودی با ویژگی‌هایی که دارد، انتخاب خوبی برای زیر پالتو است. تنها توجه داشته باشید که رنگ هودی با رنگ پالتو شما هماهنگی داشته باشد.

ست بادی با پالتو

بادی: پوشیدن لباسی که کاملا اندازه شما باشد زیر پالتو آزاد، شما را خوش استایل نشان می‌دهد. برای چنین ترکیبی می‌توانید از بادی استفاده کنید. بادی‌های آستین بلند با پارچه‌های ضخیم که امروزه تنوع زیادی دارند.

ست دامن کوتاه با پالتو

دامن کوتاه: در ادامه مطلب برای جذاب‌تر شدن زیر پالتو چه بپوشیم؛ اگر قصد دارید به مهمانی بروید و می‌خواهید کمی از استایل اسپرت خارج شوید، می‌توانید دامن‌های تنگ و کوتاه چرم تا بالای زانو را زیر پالتو استفاده کنید. برای بالاتنه نیز بهتر است پیراهن شما کوتاه باشد و زیاد آزاد نباشد تا با دامن شما هماهنگی داشته باشد.


ست بلوز بافت با پالتو

بلوز بافت: بلوز‌های بافت یکی از لباس‌هایی هستند که هر فردی باید در کمد لباس خود برای جواب سوال زیر پالتو چی بپوشیم داشته باشد، چون علاوه‌بر اینکه در هوای سرد گرمای خوبی دارد، زیر کاپشن یا پالتو قابل استفاده است. امروزه بلوز‌های بافت در انواع ساده و مدل‌دار وجود دارند و برای فعالیت‌های روزمره و یا شرکت در مهمانی می‌توانید به‌عنوان لباس زیر پالتو از آن استفاده کنید.

ست یقه اسکی با پالتو

یقه اسکی: یکی از لباس‌های محبوب زمستانی یقه اسکی است که برای افرادی که یقه کشیده داشته باشند گزینه مناسبی است و به‌عنوان لباس زیر پالتو می‌توانند از آن استفاده کنند. اگر انتخاب شما برای لباس زیر پالتو یقه اسکی است، برای تکمیل استایل خود آیتم‌های نیمه‌رسمی و کژوال را انتخاب کنید.

ست دورس با پالتو

دورس: دورس که شباهت زیادی به هودی دارد و تنها تفاوت آن با هودی نداشتن کلاه است، یکی دیگر از لباس‌هایی است که می‌توانید زیر پالتو بپوشید. بهتر است دورس با رنگ‌های خنثی انتخاب کنید. اگر رنگ دورس و پالتو شما یکی باشد بهتر دیده می‌شوید.

ست شومیز با پالتو

شومیز: اگر نمی‌خواهید جواب سوال زیر پالتو چی بپوشیم شما خیلی ضخیم باشد، شومیز بپوشید. از پوشیدن شومیز‌های حریر و شومیز‌هایی که طرح‌های شلوغ دارند، خودداری نمایید. چون ظاهر شما را شلوغ و ناهماهنگ نشان می‌دهد.