بهترین مارک رنگ تاتو برای میکروبلیدینگ و خط چشم ۱۴۰۲

در این روزها تاتو کردن به یکی از پارامترهای اصلی استایل تبدیل شده است و افراد زیادی در بدن خود تتو دارند. البته از تتو در خط چشم و میکروبلیدینگ ابرو هم استفاده می شود. از نکات مهمی که در کیفیت تتو تاثیر زیادی دارد باید به استفاده از بهترین مارک رنگ تاتو اشاره کنیم. همانطور که در تتو باید از وسایل و ابزار پیشرفته ای استفاده کنید، باید از رنگ های باکیفیتی استفاده کنید. در این مطلب از باملین به معرفی بهترین برند رنگ تاتو در سال ۱۴۰۳ می پردازیم.

 

 

رنگ تاتو PERMA BLEND

رنگ تاتوی پرمابلند یکی از بهترین برندهای موجود در بازار ایران است. این برند آمریکایی در حجم ۱۵میل ارائه شده و به دلیل اورگانیک (گیاهی) و بدون عارضه جانبی (آلرژی‌زا) بودن دارای تأییدیه سازمان FDA (غذا دارو) آمریکا است.

علاوه بر این، این رنگ تاتو دارنده‌ی پنج نشان جهانی vegan، steriler، CPNP registred، EU compliance و No animal tested است.

رنگ تاتوی پرمابلند دارای رنگ درخشانی است که پس از تاتو زدن، درخشندگی و رنگ مناسب خود را حفظ می کند. کلیه ی رنگهای مخصوص مورد استفاده در تاتو ابرو، خط چشم، تاتوی لب، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و خنثی کننده ها در طیف رنگ آن موجود است.

با توجه به تنوع در طیف های رنگی این برند، می توان از رنگ های آن برای انواع رنگ پوست استفاده کرد.

 

رنگ تاتوی پرمابلند با حجم ۱۰ و ۱۵ میل، به قیمت ۱ میلیون تومان به فروش می رسد.

رنگ تاتو World Famous

رنگ تاتوی وردفیمس در یک مدل با رنگ پایه ثابت مشکی و در مدلی دیگر با طیف های رنگی متنوع در بازار موجود است. رنگ مشکی این محصول یکی از بهترین رنگ های تاتو مشکی لجندری اصل از برند World Famous برای انجام تاتو روی صورت (خط چشم، فیبروز، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن) و بدن است.

ورد فیمس یک کمپانی معروف آمریکایی در زمینه تولید رنگ‌های اورجینال تاتو است. این برند معروف در هردو زمینه مشکی و رنگی دارای تأییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می باشد.

رنگبندی متنوع World Famous در بسته بندی آرگونومیک و در حجم های ۱۵، ۳۰ و ۱۲۰ میل و پایه آب است که همچون پرمابلند این امکان را به شما می دهد که از این مدل رنگ برای انواع تاتوی صورت ( خط لب، ابرو، خط چشم، میکروبلیدینگ و …) و همچنین تاتوی بدن استفاده کنید.

این رنگ تاتو یکی از برترین رنگ های تاتو اورگانیک جهان محسوب میشود و از آنجایی که این رنگ تاتو بر پایه آب است دیگری نیازی نیست که با محلول دیگری ترکیب شود بنابراین روی پوست جلوه ی آبرنگی و طبیعی دارد.

قیمت مجموعه رنگ های تاتو ورد فیمس با حجم ۳۰ میل، ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت رنگ تاتو ورد فیمس مشکی با حجم ۱۲۰ میل، ۱ میلیون تومان است.

رنگ تاتو Dynamic

رنگ تاتوی آمریکایی داینامیک، یک رنگ تاتوی اصل فوق حرفه‌ای با ماندگاری طولانی مدت، شامل رنگ بندی مشکی، سفید، تریپل بلک و قرمز است.

رنگ های مشکی و سفید این برند جزو برترین و غلیظ ترین رنگ های تاتوی دنیا محسوب می شوند. رنگ های سفید، مشکی و قرمز را می توان جداگانه و یا با رنگ های دیگر ترکیب و برای انواع کار تاتوی صورت و بدن استفاده کرد.

این برند در تاتوی بدن نه تنها برای لاین‌ زنی (خط انداختن) و شیدینگ (سایه‌ زنی) کاربرد دارد بلکه برای تهیه گری‌ واش نیز رنگی خارق‌العاده و ماندگار دارد.

کار کردن با رنگ مشکی این برند کمی دشوار است، اما بزرگترین ویژگی این رنگ، این است که به سهولت زیر پوست کاشت می‌ شود و بعد از کار نیز پوست با سرعت بهبود می‌یابد.

برای تشخیص اصل و اورجینال بودن این برند به برچسب محصول و پرچم آمریکا که روی گوشه ای از آن هایلایت مانند است توجه کنید. این قسمت را جلوی نور گرفته تا ستاره های پرچم مشخص شود. اگر این قسمت به صورت کامل نمایان شد از اصل بودن آن مطمئن باشید.

قیمت رنگ تاتوی داینامیک با حجم ۲۴۰ میل، ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

رنگ تاتو Lviv 

رنگ تاتو لیوایو یکی از برندهای ترند و پرکابرد سال ۲۰۲۴ در بازار ایران است. این برند محصول مشترک کشور آلمان و اوکراین و پایه آب است و ۱۵ میل حجم دارد.

لیوایو به رنگ تاتوی ابرو معروف است اما به دلیل طیف رنگ بسیار وسیع و متنوع از رنگهای آن می توان در ضمینه ی میکروپیگمنتیشن صورت اعم از: تاتو ابرو، خط چشم، لب و خنثی کننده ها استفاده کرد.

برترین ویژگی های این رنگ تاتو: محو شدن آن به طور یکنواخت، تدریجی و بسیار آهسته، بدون تبدیل به سایه های غیر طبیعی (با تناژ قرمزی و بنفش) است و همچنین به علت عدم تغییر تناژ رنگی و دوام بسیار بالای آن طرفداران زیادی را از آن خود کرده است.

رنگ تاتو lviv پایه آب و کاملا ارگانیک (منطبق بر اجزای گیاهی) و فاقد هرگونه مواد مضر، آلرژیک و مخرب است.

رنگ تاتو لیوایو با حجم ۱۵ میل، به قیمت ۱ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان به فروش می رسد.