بهترین مدل موی زنانه برای موهای قهوه ای تیره و بلند!

اگر موهای بلند و قهوه ای رنگ دارید با انتخاب مدل موی درست می توانید جذابیت چهره خود را چندین برابر کنید. مدل مو در استایل شما تاثیر زیادی خواهد داشت و بهتر است با توجه به فرم صورت، رنگ صورت، رنگ مو و حجم و اندازه موها، بهترین مدل مو را برای خودتان انتخاب کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین مدل موی زنانه برای موهای قهوه تیره و بلند را به شما معرفی کنیم تا استایل جذاب تر و شیک تری داشته باشید.

 

 

مدل مو برای موهای بلند قهوه‌ای تیره

موی قهوه‌ای تیره یکی از رنگ‌هایی است که می‌توانید بدون ترس برای همه مناسبت‌ها استفاده نمایید. در واقع رنگ قهوه‌ای تیره گزینه خوبی برای جایگزینی با رنگ مشکی پرکلاغی نیز است. ممکن است نتوانید تفاوت زیادی بین قهوه ای و قهوه ای تیره ببینید. با این حال، رنگی که ما به آن قهوه ای تیره می گوییم کمی با قهوه ای متفاوت است. رنگ قهوه ای تیره که ترکیبی از رنگ های زرد و خاکستری است، نه خیلی تیره است و نه خیلی روشن.

رنگ‌های قهوه‌ای تیره معمولاً به هر رنگ پوستی می‌آیند. به خصوص اگر رنگ موی قهوه ای یا گندمی دارید و مطمئن نیستید که کدام رنگ مو به شما می آید، قطعا رنگ قهوه ای تیره به شما می آید. به همین دلیل بعید است موهایی که با رنگ قهوه ای تیره رنگ کرده اید پشیمان شوید.

 

 

موی براشینگ شده برای موهای بلند به رنگ قهوه‌ای

هایلایت کاراملی برای موهای قهوه‌ای تیره

مدل موی موج دار برای موهای بلند قهوه‌ای تیره

مدل موی لایه‌ای V برای موهای بلند

ساقه روشن موهای قهوه‌ای با موج‌های کوچک در مو

هایلایت فیس فریم برای موهای قهوه‌ای تیره

مدل موی موجی ساده برای موهای قهوه‌ای بلند

مدل موی فر هالیوودی برای موهای بلند

هایلایت برنزه برای موهای بلند قهوه‌ای

موهای شکلاتی خوشرنگ موج دار بلند

هایلایت بلوند برای موهای قهوه‌ای تیره