بهترین مدل موی دخترانه برای پیشانی های کوتاه را بشناسید!

هر فردی دارای یک فرم صورت خاص است که باید طبق آن و با تحلیل و آنالیز درست از فرم صورت مدل موی خود را انتخاب کند. برخی از افراد دارای پیشانی های کوتاهی هستند که می توانند با انتخاب مدل موی درست این مشکل را تا حد زیادی حل کنند. اگر شما هم پیشانی کوتاهی دارید و به دنبال بهترین مدل موی زنانه برای پیشانی های کوتاه هستید این مطلب از باملین را مطالعه کنید.

۱- پیکسی کوتاه

مدل موی پیکسی یک مدل موی کوتاه است که در پشت و دور سر کوتاه و در بالای سر کمی بلندتر و دارای چتری خیلی کوتاه می‌باشد. این مدل مو یکی از بهترین مدل موها برای خانم هایی است که پیشانی کوتاهی دارند. مدل موی پیکسی کوتاه به رسیدگی زیادی نیاز ندارد و برای هر موقعیتی چه رسمی و چه غیررسمی مناسب است.


۲- مدل موی فضایی

مدل موی فضایی یکی از محبوب ترین مدل موها برای پیشانی های کوچک و صورت های بیضی شکل است. این مدل مو یکی از بهترین مدل موها برای زمانی است که وقت زیادی برای حالت دادن به موهایتان ندارید. مدل موی فضایی به موهای فر جذابیت خاصی می بخشد. می توانید با انواع گیره های و کش موهای رنگی و زیبا، جذابیت این مدل مو را چند برابر کنید.


۳- شگی پیکسی

شگی پیکسی یک مدل موی کوتاه با لایه های بافت دار و تکه تکه است که به پرپشت به نظر رسیدن موهای نازک کمک زیادی می کند. این مدل موی جسورانه به موهای مواج و مجعد نیز زیبایی خاصی می بخشد. می توانید برای زیباتر نشان دادن این مدل مو لایه های آن را فر کنید و یا از تکنیک رنگ آمیزی بالیاژ استفاده کنید.


۴- باب کوتاه با چتری

مدل موی باب یکی از پرطرفدارترین مدل موهای زنانه است که برای هر فرم صورت و جنس مویی مناسب است. البته بیشتر برای موهای صاف استفاده می شود. این مدل مو در کنار چتری های زیبا ظاهری جذاب برای افرادی که پیشانی کوتاه دارند، به ارمغان می آورد.


۵- باب نامتقارن

باب نامتقارن یکی از بهترین مدل موها برای خانم هایی است که پیشانی کوتاهی دارند. در این مدل مو، موها به صورت نامتقارن کوتاه می شوند و در بیشتر موارد رشته های بلندتر در سمت راست قرار می گیرند. حالت لایه لایه این موها زیبایی چهره را بهتر نمایان می کند.


۶- گوجه ای

مدل گوجه ای یکی از مدل های ساده و زیبایی است که به اکثر فرم های صورت می آید. این مدل موی جذاب برای زمان هایی که وقت کافی برای رسیدگی به موهایتان ندارید، مناسب است. مدل موی گوجه ای هم برای مراسم رسمی و هم غیر رسمی مناسب است و به بلندتر به نظر رسیدن پیشانی های کوتاه کمک می کند.


۷- باب کلاسیک با چتری

مدل موی باب کلاسیک بلوند با چتری های زیبا، ظاهری جذاب برای خانم هایی که صورت بیضی و پیشانی کوتاه دارند، به ارمغان می آورد.


۸- رترو با چتری

فر رترو یا فر هالیوودی یکی از مدل موهای کلاسیک و پرطرفدار است که از دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۶۰ میلادی الهام گرفته شده است. در این مدل مو به وسیله ابزارهای مختلف مانند برس، اسپری و محصولات حجم دهنده، موها را حجیم تر کرده و حالت منحصر به فردی به موها می بخشند. این مدل موی رترو که در ادامه تماشا می کنید، یکی از ساده ترین و بهترین مدل موها برای پیشانی های کوتاه است.