بهترین مدل و رنگ مو برای کسانی که موی قهوه ای طبیعی دارند

بسیاری از ما دوست داریم که موهای رنگی داشته باشیم و به همین دلیل هم به سراغ رنگ زدن مو می رویم، اما افراد زیادی هم هستند که خودشان به صورت طبیعی موی رنگی دارند. البته افرادی که به شکل طبیعی موی قهوه ای رنگ یا هر رنگ دیگری دارند باید بدانند از چه مدل و رنگ مویی استفاده کنند. در این مطلب از باملین بهترین مدل و رنگ مو برای کسانی که موی قهوه ای طبیعی دارند را معرفی می کنیم.

 

 

بهترین رنگ و مدل مو برای موهای قهوه‌ای

یک روش جذاب و سرگرم کننده برای تغییر ظاهر زنانی که موهای قهوه‌ای تیره دارند؛ این است که به استایل خود یک چتری شیک اضافه کنید. در این فصل، چتری‌های پرده‌ای بسیار ترند هستند و برای سبزه‌هایی که صورت‌های بیضی دارند، عالی به نظر می‌رسند. در این مطلب، ده ها روش برای حالت دادن به موهای قهوه‌ای و یا رنگ کردن آن وجود دارد که بدون شک به‌درتان می‌خورد.

 

اگر دوست دارید موهای قهوه‌ای خود را رنگ و هایلایت کنید؛ بهتر است بدانید که رنگ موهای قهوه‌ای به طرز شگفت انگیزی با رنگ قرمز نارنجی، طلایی، قهوه ای تیره و طیفی از رنگ های دودی زیتونی عالی می‌شود. قرمز یاقوتی و شرابی نیز از گزینه‌های برنده برای رنگ موی قهوه‌ای تیره هستند. بنابراین، خانم‌هایی که موهای قهوه‌ای بلند یا کوتاه با سایه‌های شکلاتی دارند، باید این رنگ‌ها و مدل‌ها می‌توانند شیک‌تر باشند.

به طور کلی فرقی نمی‌کند که موهای قهوه‌ای خود را چگونه مدل می‌دهید، و یا دوست دارید آن را با رنگ روشن دیگر ترکیب کنید؛ به هرحال این رنگ عمیق همیشه زیبا به نظر می‌رسد. مهم است که از موهای خود به خوبی مراقبت کنید.

 

 

اگر موهای بلندی دارید، می‌توانید با یک اتوی بی‌گودی موهایتان را حالت داده و سپس با یک مدل موی گوجه‌ای ظاهری زیبا ایجاد کنید. امواج بزرگ و شل برای جلوی موهایتان زیبایی آن را چند برابر خواهد کرد.

یک روش جسورانه دیگر برای زنانی که موهای قهوه‌ای طبیعی دارند؛ استفاده از رنگ موهای فانتزی است.

سبزه های با رنگ پوست طلایی یا هلویی با هایلایت مو الهام گرفته از پاییز فوق العاده به نظر می‌رسند. سعی کنید کمی قرمز یا طلایی به رنگ موهای خود اضافه کنید تا کنتراست و بافت زیبایی ایجاد کنید.

رنگ مو شیک برای موی قهوه‌ای

اگر موهای بلندی دارید، سعی کنید از مدل موهای لایه‌ای استفاده کنید که به موهای شما حجم می‌دهد.  این یک روش عالی برای شاداب کردن استایل موهای شما با توجه به رنگ تیره آن است.

مدل مو لایه ای قهوه‌ای

رنگ موی قهوه ای عسلی جلوه موهای قهوه‌ای آفتاب زده را تداعی می‌کند. این رنگ مو برای دخترانی با رنگ پوست گرم مناسب است و هایلایت های قهوه ای طلایی یا کاراملی ظاهری فوق‌العاده‌ای برای این زنان ایجاد خواهد کرد.

هایلایت مو قهوه‌ای

باب مدلی است که برای زنان سبزه با موهای تیره هرگز از مد نمی‌افتد. استایل کوتاه و براق که در خط فک شما قرار می‌گیرد ؛ زیبایی موها و صورت شما را چند برابر خواهد کرد.

مدل باب برای مو قهوه‌ای

اگر عاشق کارامل در لاته خود هستید، ممکن است این ترند مو را نیز دوست داشته باشید. افزودن هایلایت های کاراملی به موهای تیره، بعد و کنتراست زیبایی ایجاد می‌کند و یکی از ترندهای برتر مو است.

هایلایت روشن مو قهوه‌ای

اگر می‌خواهید یک مدل شیک داشته باشید، فقط نیمه بالایی موهای خود را ببندید. می‌توانید از این عکس برای الهام گرفتن استفاده کنید و یک مدل موی کلاسیک را به وجود بیاورید و سپس با فرهای شل به موهای خود حجم دهید، یا می‌توانید انتهای موها را صاف و براق کنید.