بهترین نرم افزار حسابداری ویژه مراکز درمانی

ازدحام جمعیت بالا در مراکز درمانی و کلینیک ها محاسبات مالی و پیگیری امور حسابداری را دشوار می کند. از این رو استفاده از یک نرم افزار حسابداری ویژه مراکز درمانی حائز اهمیت خواهد بود. شما می توانید از این نرم افزارهای پیشرفته برای مدیریت امور بیماران و پرسنل استفاده کنید. قابلیت ها و ابزارهای پیشرفته به کار رفته در هر یک از این پلتفرم ها به شما کمک می کنند تا در ارائه خدمات به مراجعین عملکرد بهتری داشته باشید. این پلتفرم ها میزان خطاهای پزشکی را به حداقل می رسانند.

نرم افزار حسابداری گیتی حساب

در میان انواع پلتفرم های حسابداری مراکز درمانی، گیتی حساب به عنوان بهترین نرم افزار معرفی می شود. این برنامه مدیریت هزینه ها را در مراکز درمانی ساده تر می کند. مدیریت درآمدها و رسیدگی به آن ها در حساب های بانکی نیز با استفاده از گیتی حساب به سهولت انجام می گیرد. گیتی حساب سرعت عمل ثبت انواع فعالیت ها و کارهای انجام شده را افزایش می دهد. به این ترتیب راندمان کاری مراکز درمانی به میزان قابل توجهی ارتقا می یابد. این پلتفرم قابلیت هایی برای افزایش سرعت رسیدگی به وضعیت بیماران دارد که سبب پیشرفت و توسعه این مراکز در سطح کشور خواهد شد.

 

مزایای استفاده از نرم افزار گیتی حساب در عرصه درمان

برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری برای مراکز درمانی ، توجه به نوع نیازهای موجود در این مراکز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پلتفرم گیتی حساب با ارائه بهترین قابلیت ها و ابزارها در دسترس فعالان این حوزه قرار می گیرد. برخی از مهمترین مزایای این سیستم حرفه ای حسابداری را در زیر مشاهده می کنید:

  1. کلیه اطلاعات مالی مراجعین در این پلتفرم جمع آوری شده و قابل رسیدگی خواهند بود.
  2. انواع فاکتورها و رسیدهای پرداختی نیز در این پلتفرم صادر می شوند.
  3. گزارش گیری جامع مالیاتی گیتی حساب این پلتفرم را به بهترین نرم افزار حسابداری تبدیل کرده است.
  4. استفاده از فضای کاربری این پلتفرم بسیار ساده خواهد بود. به این ترتیب همه حسابداران با هر میزان مهارتی از گیتی حساب استفاده خواهند کرد.
  5. با استفاده از این سیستم های حسابداری پذیرش مراجعین ساده و سریع انجام خواهد شد.
  6. این پلتفرم ها دارای قابلیت بایگانی اطلاعات هستند. به این ترتیب کاربران به سهولت به بایگانی اطلاعات بیماران دسترسی خواهند داشت.

نرم افزار حسابداری سپیدار

در میان انواع نرم افزارهای حسابداری ویژه مراکز درمانی، پلتفرم سپیدار با استقبال بالایی رو به رو شده است. این برنامه قابلیت های مدرن و پیشرفته ای برای خدمات رسانی در مراکز درمانی به همراه دارد. با استفاده از این پلتفرم نظارت بر فعالیت های پزشکی ساده تر می شود. این نرم افزار پکیجی کامل در اختیار مراکز درمانی قرار می دهد. ابزارهای به کار رفته در سپیدار اطلاعات مالی مربوطه را در اختیار مدیران و سایر پرسنل قرار می دهند. شما می توانید رسیدگی به امور مالی کلینیک ها و بیمارستان ها را با قابلیت های سپیدار به بهترین نحو انجام دهید.

قابلیت های ارتباطی سامانه حسابداری با سیستم های مدیریتی مراکز درمانی نیز سپیدار را به یک پلتفرم پرطرفدار تبدیل کرده است. قابلیت هایی مانند ثبت اطلاعات و سوابق بیماران به علاوه اتصال به انواع برنامه های بیمه ای نیز در میان ابزارهای سپیدار دسته بندی می شود. سهولت در استفاده از این پلتفرم سبب جلب رضایت کاربران برنامه حسابداری سپیدار در حوزه درمان شده است.


نرم افزارهای حسابداری هلو

یکی دیگر از انواع نرم افزار حسابداری ویژه مراکز درمانی، پلتفرم هلو است که به صورت تخصصی طراحی شده است و در اختیار حسابداران مبتدی و حرفه ای قرار می گیرد. راهکارهای هوشمند هلو به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار شما قرار می گیرند. با استفاده از قابلیت های این پلتفرم کیفیت عملکرد کسب و کارها در حوزه بهداشت و درمان افزایش می یابد. در این پلتفرم افزونه های آنلاین و اینترنتی ارائه می شوند که پیگیری امور مالی را ساده تر می کنند.

نرم افزار حسابداری ویژه مراکز درمانی گزارش های آنلاین دقیقی در اختیار این کسب و کارها قرار می دهد. شما می توانید بدون محدودیت زمانی از این قابلیت های هلو استفاده کنید. شما می توانید از افزونه های اتصال دهنده هلو نیز برای رسیدگی به امور مالی خود بهره مند شوید. برنامه حسابداری هلو برای همه کسب و کارها قابلیت هایی ارائه می دهد و به صورت نامحدود مورد استفاده است.

نرم افزارهای حسابداری پارمیس

پارمیس نیز در میان انواع نرم افزار حسابداری ویژه مراکز درمانی دسته بندی می شود و مزایای کیفی و کاربردی بی شماری دارد. شما می توانید با استفاده از قابلیت های پارمیس، داده ها و اطلاعات سیستم های پزشکی و درمانی را به روز رسانی کنید. پیشگیری از ایجاد خطا در روند امور پزشکی و درمانی نیز از مزایای استفاده از پلتفرم پارمیس به شمار می رود. برنامه های حسابداری پارمیس ویژه مراکز درمانی نیز در سال های اخیر ارائه شده اند که کاربردهای تخصصی در این زمینه دارند.

این پلتفرم کاربردی در خصوص برنامه ریزی برای رسیدگی به بیماری های فراگیر نیز قابلیت هایی دارد که کار مراکز درمانی را ساده تر می کند. با به کارگیری این قابلیت ها می توانید، از حجم کار پرسنل و کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی کم کنید. به این ترتیب در طولانی مدت شاهد کاهش تخلفات مالی در این حوزه خواهید بود. این نرم افزار حسابداری ویژه مراکز درمانی به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی می شود. به این ترتیب کاربران با مشکلی در روند استفاده از آن رو به رو نمی شوند.

جمع بندی

برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری ویژه مراکز درمانی باید به قابلیت ها و ابزارهای به کار رفته در این پلتفرم ها دقت داشته باشید. هر یک از این نرم افزارها با ویژگی های منحصر به فرد در دسترس کاربران قرار گرفته و مورد استفاده قرار می گیرند. با به کارگیری نرم افزارهایی مانند گیتی حساب می توانید، کیفیت رسیدگی به امور بیماران را در مراکز درمانی به شدت افزایش دهید. شما می توانید از خدمات پشتیبانی تیم کارشناسی گیتی حساب و سایر پلتفرم ها برای استفاده بهتر از قابلیت های این پلتفرم نیز بهره مند شوید.