بهترین و ارزانترین منطقه برای اجاره خانه در تهران کجاست؟ | بهشت مستاجران را بشناسید! + لیست قیمت

برخی از مناطق تهران هستند که قیمت بهتری نسبت به دیگر مناطق دارند و معمولا به عنوان بهشت مستاجران از آنها یاد می شود. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین و ارزانترین مناطق تهران برای اجاره خانه در تهران را نام ببریم.

 

بررسی های فایل های اجاره منطقه ۴ نشان می دهد بیشتر مالکان نرخ های پایین تری از متوسط منطقه برای اجاره بها پیشنهاد داده اند.

از فایل‌های رهن و اجاره در این منطقه نشان می‌دهد که هم‌اکنون موجران این منطقه، رهن و اجاره ملک خود را متناسب با متوسط قیمت منطقه و یا پایین‌تر تعیین کرده‌اند؛ چرا که تعداد فایل‌های سبز(پایین‌تر از میانگین قیمت منطقه) و مشکی(در محدوده میانگین قیمت منطقه) بیشتر از قرمز(بالاتر از میانگین قیمت منطقه) است.

 

در محله شمیران‌نو به دلیل بافت قدیمی که دارد و قولنامه‌ای بودن خانه‌ها، فایل‌های بیشتری را می‌توان یافت که با بودجه‌ای زیر ۱۰۰ میلیون تومان بتوان رهن کرد.مبلغ رهن خانه‌ای با مساحت ۶۰ تا ۷۰ مترمربع در منطقه ۴، بین۵۰ میلیون تا یک میلیارد تومان است که مبلغ اجاره متناسب با مبلغ رهن و موقعیت و بافت بنا متغیر است.

در محله تهران‌پارس، رهن کامل واحدی با ۶۵ مترمربع مساحت و ۱۹ سال عمربنا، ۴۵۰ میلیون تومان و رهن کامل واحدی با ۷۰ مترمربع زیربنا و ۱۱سال عمربنا در محله جشنواره، ۵۵۰ میلیون تومان است.

در فرجام، برای واحدی با ۶۰ مترمربع زیربنا و ۱۷ سال عمربنا، ۳۸۰ میلیون تومان رهن کامل و در محله دلاوران، برای واحدی ۶۵ متری و ۷ سال عمربنا، ۳۰۰ میلیون تومان رهن و ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه تعیین شده است.