بهترین و جذاب ترین آرایش برای شب سال تحویل ۱۴۰۳

با نزدیک شدن به عید همه چیز جدید می شود. از وسایل خانه گرفته تا لباس و حتی چهره و سبک آرایش. طبق سنت و رسوم ایرانیان، مردم با تحویل سال نو دوست دارند تمام وسایل و لباس های نویی که خریده اند را استفاده کنند. اگر دوست دارید در زمان سال تحویل در کنار لباس های نو و زیبای خود، یک سبک آرایشی جدید و جذاب داشته باشید این مطلب از باملین را از دست ندهید. در این مطلب می توانید با بهترین و جذاب ترین آرایش برای سال تحویل آشنا شوید.

 

 

 

بهترین و جذاب ترین آرایش برای سال تحویل

لباس‌های نو بیشتر برای بچه‌ها شادی آور است و بزرگترها در کنار آن سعی دارند مرتب و موجه حاضر باشند. اگر در شب سال نو، در مکانی مهمان هستید یا خودتان علاقمندید این شب را با تشریفات خاصش برگزار کنید یکی از کارها نحوه آرایش کردن است! امسال این سبکی آرایش خود را انجام بدهید و عکس‌های عیدتان را جلوه بیشتری ببخشید!

  • نچرال باش!

دوره‌ی آرایش‌های سنگین، عربی، خلیجی، عجیب و غریب و سبک‌های انگشت به دهان گذاشتن دیگران گذشته است! مد دوباره به سمت سادگی حرکت کرده است. شما هم از این ترند خوب که به نفع پوست و زیباییتان است نهایت استفاده را ببرید. آرایش طبیعی انجام بدهید و از داشته‌ها و نعمت‌هایتان لذت ببرید!

  • رژلب قرمز

قرار است ساعتی دورهمی به شادی طی شود. رنگ‌های نود را کنار بگذارید و برق لب‌هایتان را بیشتر کنید! استفاده از رژلب‌های مایع و براق یا به کار بردن تینت انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. تینت‌ها این روزها بسیار کاربردی هستند. علاوه بر اینکه آرایشی طبیعی به صورت شما می‌بخشند ماندگاری خوبی هم دارند.

  • آرایش دخترونه!

سن و سال را کنار بگذارید. وقتی قرار بر سادگی و طبیعی بودن است یعنی باید در عین آرایش کردن خیلی هم آرایش نکنید! شاید سخت و دشوار به نظر برسد ولی اینگونه نیست! می‌توانید از تمام لوازم آرایش استفاده کنید ولی آنقدر پر رنگ و لعاب نباشید که گویی عروسی در پیش دارید! پس با ملایمت آرایش کنید و رنگ‌های صورتی و هلویی را در آرایش خود استفاده کرده و برق لب را هم فراموش نکنید!

  • ابروهاتو موکت نکن لطفا!

دیگر دوره‌ی ابروهای تخته‌ای و پهن که با مداد یا سایه به صورت یکدست و تیره دربیاید گذشته است. هرچه ابرو به حالت طبیعی خود نزدیکتر باشد زیبایی بیشتری خواهد داشت. فقط مرتب بودن آنها را درنظر بگیرید، بلندی آنها را کوتاه کنید و پراکندگی‌ها را از بین ببرید.

  • خط چشم نازک و بلند!

اگر به ترند خط چشم امسال دقت کرده باشید با خطی باریک و مشکی و درعین حال بلند روبه رو می‌شوید. زیبایی خاصی به چشمان شما می‌دهد که استفاده از آن خالی از لطف نیست. البته اگر شما مژه‌های کاشت شده دارید دیگر نیازی به خط چشم کشیدن حس نمی‌شود و برای یک آرایش طبیعی بهتر است به همان مژه‌ها راضی باشید!

  • یه رنگ باش!

تعجب کردید؟! تعجب نکنید! برای رژگونه و رژلب و سایه ملایم پشت چشمتان از یک رنگ استفاده کنید. ترکیب زیبا و جذابی خواهد شد و مطمئن باشید به هرکسی این نحوه آرایش کردن می‌آید!