بهترین و پرفروش ترین بیس کت ناخن عید ۱۴۰۳ | برای جلوگیری از لب پر شدن ناخن از این محصول استفاده کنید!

نگهداری از ناخن ها و تلاش برای زیباتر شدن آنها باید کارهای مختلفی را انجام دهید و از محصولاتی مانند بیس کت ناخن استفاده کنید. لب پر شدن و شکننده بودن ناخن ها پس از کاشت و یا قبل از کاشت احتمال زیادی دارد. به همین دلیل هم افراد زیادی به سراغ لاک ژل می روند که این محصول می تواند برای سلامتیشان ضرر داشته باشد. راه حل جدید و موثری که برای نگهداری از ناخن ها باید انجام دهید، استفاده از بیس کت است. در این مطلب از باملین بهترین و پرفروش ترین بیس کت ناخن را معرفی می کنیم.

 

بیس کات سفت کننده ناخن سیترای nail hardener CITRAY

بیس کات سفت کننده ناخن سیترای nail hardener CITRAY یکی از بهترین بیس کات‌هایی است که می‌توانیم زیر لاک از آن استفاده کرده و از آسیب نرسیدن به ناخن‌هایمان مطمئن شویم. این بیس کات ۱۵ میلی‌لیتر حجم دارد، مناسب برای ناخن‌های نرم و شکننده است و می‌تواند از ناخن در برابر رنگ لاک محافظت کرده و اجازه ندهد ناخن‌هایمان زرد شوند.

چرا بیس کات سفت کننده ناخن سیترای nail hardener CITRAY  بهترین انتخاب است؟

بیس کات سفت کننده ناخن سیترای nail hardener CITRAY برای خشک شدن نیاز به دستگاه یووی ندارد. بعلاوه، این بیس کات خاصیت تقویت‌کنندگی ناخن داشته و ویتامینه است. توجه داشته باشید که بیس کات سیترای را باید بر روی ناخن‌های کاملا تمیز و خشک استفاده کنید در آن صورت نه تنها از شکنندگی ناخن‌هایتان کاسته می‌شود، بلکه دوام و ماندگاری لاک ناخنی که روی آن می‌زنیم را نیز افزایش می‌دهد.

اگر پیشنهاد ما برای بیس کت ناخن را دوست نداشتید می‌توانید به گزینه‌های دیگری که در ادامه بررسی می‌شوند فکر کنید:

۱٫ بیس کت ناخن بی اند دی (B&D)

حجم ۱۰ میلی لیتر، براق کننده، جلوگیری از زرد شدن ناخن، افزایش ماندگاری لاک ناخن، حاوی ویتامین E، دارای براش پهن.

۲٫ بیس کت ناخن لوسو نیل مدل ۰۰۱

مناسب برای استفاده زیر لاک ژل، نیازمند خشک شدن با دستگاه UV، بالا بردن ماندگاری لاک ژل، جلوگیری از آسیب رسیدن به صدف ناخن.

۳٫ بیس کات ناخن آی بی آی ibi ا base coat ibi

حجم ۱۵ میلی لیتر، رنگ طبیعی، مقاوم‌سازی ناخن، ساخت آمریکا، جلوگیری از زرد شدن ناخن، بالا بردن طول عمر لاک.

۴٫ بیس کت ناخن HiLeto

حجم ۱۵ میلی لیتر، بالا بردن دوام لاک، جلوگیری از زرد شدن ناخن، سازگار با بافت ناخن، خشک شدن سریع (تقریبا ۲۰ دقیقه مراقبت نیاز است).