بهترین و پرفروش ترین رژ لب گوشتی برای عید ۱۴۰۳

بهترین و پرفروش ترین رژ لب گوشتی برای عید کدام است؟ رژ لب از پر کاربردترین اقلام آرایشی است که می تواند یک آرایش جذاب و نچرال را برای شما رقم بزند. اگر رژ لب درستی با توجه به کیفیت و رنگ پوست خود انتخاب کنید، مطمئنا آرایش نهایی چهره شما شگفت انگیز خواهد شد. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین و پرفروش ترین رژ لب گوشتی برای عید ۱۴۰۳ را معرفی کنیم.

 

 

رژ لب گوشتی لورآل پاریس Color Riche شماره ۱۱۰

یکی از بهترین رژ لب‌های گوشتی که برای امسال عید حتما باید بخریم، رژ لب گوشتی لورآل پاریس Color Riche شماره ۱۱۰ است. این رژ لب به رنگ گوشتی و با پایه رنگ صورتی بوده و ماندگاری بالایی دارد. رنگدانه‌های این رژ لب گوشتی به شدت غنی است و سطح لب‌های شما را به صورت کامل پوشش می‌دهد. اگر همواره دوست داشته باشید که رطوبت لب‌های شما پس از استفاده از رژ لب گوشتی حفظ شود نیز بهتر است از همین رژ لب استفاده کنید چراکه حاوی روغن آرگان است. این رژ لب به شکل جامد ساخته شده و پوششی ساتنی دارد بنابراین می‌تواند انتخابی به شدت مناسب برای مهمانی‌های عید نوروز باشد.برند لورال مربوط به کشور فرانسه است و سال‌ها است که در زمینه تولید لوازم آرایش فعالیت می‌کند پس می‌توانیم به راحتی به آن اعتماد کنیم به شرطی که رژ لب گوشتی اصل این برند را در بازارهای ایران پیدا کنیم.

 

 

چرا رژ لب گوشتی لورآل پاریس Color Riche شماره ۱۱۰ بهترین انتخاب است؟

رنگ رژ لب گوشتی لورآل پاریس Color Riche شماره ۱۱۰ به شدت خاص بوده و رنگ لب‌های شما را به شکل طبیعی، اما جذاب‌تر نشان می‌دهد. پوشش ساتنی آن سبب برجسته‌تر به نظر رسیدن لب‌ها خواهد شد و ساعت‌ها بدون نیاز به تمدید بر روی لبتان باقی خواهد ماند. ضمنا رنگ این رژ به صورتی است که به راحتی با انواع خط لب‌های نود و صورتی ترکیب شده و کار شما را برای خط کشی دور لب راحت می‌کند.

اگر قیمت این رژ لب گوشتی از نظر شما بالا است یا رنگ و مدل آن را دوست ندارید می‌توانید به گزینه‌های پیش رو فکر کنید:

۱٫ رژ لب گوشتی لابلا جیوانی ۳۰۳ labelle givani

رژ لب گوشتی مایع، پایه رنگ کالباسی، جلوه طبیعی و مات، ماندگاری بالا، جلوگیری از چسبندگی لب‌ها، ضد آب، دارای بافت نرم و سبک.

۲٫ رژ لب گوشتی گلدن رز  Nude Look (02-Peachy Nude )

رژ لب گوشتی جامد، پایه رنگ هلویی، جلوه طبیعی، مخملی و مات، ماندگاری بالا، حاوی ویتامین E، آبرسان، ساخت ترکیه.

۳٫ رژلب گوشتی و خط لب دو سر شیگلم SHEGLAM رنگ Soft Chai

رژ لب گوشتی جامد به همراه خط لب، پایه رنگ صورتی، رنگدهی غنی، پیگمنت بالا، بدون تست حیوانی، ماندگاری بالا، جلوگیری از ماسیدگی بر روی لب، ساخت چین.