بهترین و پرفروش ترین کرم ضد آفتاب و آبرسان ایرانی و خارجی

کرم ضدآفتاب و آبرسان از مواردی است که می تواند در روتین پوستی شما قرار داشته باشد و اهمیت زیادی در سلامت پوست دارد. اگر به صورت روزانه از کرم ضدآفتاب استفاده نکنید مطمئنا پس از مدتی با چین و چروک و لکه های مختلف روی پوستتان مواجه می شوید. اما بهتر است با بهترین و پرفروش ترین کرم ضدآفتاب و آبرسان ایرانی و خارجی آشنا شوید تا بهترین برند را بخرید. در این مطلب از باملین چند مورد از بهترین کرم های ضدآفتاب را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

 

کرم ضد آفتاب سیسپرسا SPF50

کرم ضد آفتاب سیسپرسا SPF50 یکی از بهترین کرم ضد آفتاب‌هایی است که امسال با شروع فصل بهار و عید نوروز می‌توانیم به آن اعتماد کرده و خریداری کنیم. برند سیسپرسا، کرم ضد آفتاب خود را با خواص درمانی می‌سازد. در واقع، این کرم ضد آفتاب ضمن محافظت از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر خورشید، فلوئید ضد لک بوده و از به وجود آمدن چین و چروک بر روی پوست جلوگیری می‌کند. حجم این محصول ۵۰ میلی‌لیتر بوده و در شرکت ایرانی کیاکام فارمد ساخته می‌شود.

 

چرا کرم ضد آفتاب سیسپرسا SPF50 را برای عید نوروز پیشنهاد می‌کنید؟

در درجه اول باید به این نکته توجه کنیم که این کرم ضد آفتاب SPF50 بوده و به راحتی همچون دیواری رو به ‌روی اشعه‌های مضر خورشید می‌ایستد. ضمنا، برعکس بسیاری از کرم‌های ضد آفتاب، وقتی از سیسپرسا استفاده می‌کنیم، احساسی از سنگینی بر روی پوست خود نداریم. بعلاوه، اگر بر روی صورت خود معایبی مثل لک داشته باشیم، با استفاده مداوم از این محصول می‌توانیم به از بین رفتن لک‌های پوستی کمک کنیم.

اگر پیشنهاد ما را نپسندیدید یا دوست ندارید کرم ضد آفتاب شما خواص درمانی بسیار زیادی داشته باشد یا کمی ارزان‌تر باشد، می‌توانید به گزینه‌هایی که در ادامه بررسی می‌کنیم نگاهی بیاندازید:

۱٫ کرم ضدآفتاب رنگی پریم مدل Matex Tinted Rejuvinating

SPF 50، حجم ۴۰ میلی‌لیتر، رنگی، حاوی عصاره انگور، محافظت در برابر اشعه‌های UVA، UVB و IR، جلوگیری از چروک شدن پوست، جلوگیری از ایجاد لک پوستی، مناسب برای عید.

۲٫ کرم ضدآفتاب لافارر La farrerr

SPF 50، حجم ۴۰ میلی‌لیتر، بی‌‎رنگ، حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا، آلوئه ورا و پاپایا، مناسب برای پوست چرب، محافظت در برابر اشعه‌های UVA و UVB، کاهش تولید رنگدانه ملاتونین، آبرسان، مناسب برای عید.

۳٫ کرم ضد آفتاب نئودرم مدل Highly Protective SPF50

SPF 50، حجم ۵۰ میلی‌لیتر، بی رنگ، مناسب برای پوست چرب تا مختلط، نیازمند تمدید در هر دو ساعت، محافظت در برابر اشعه‌های UVA و UVB، مناسب برای عید.

۴٫ ضد آفتاب اوربن فیوژن واتر ایزدین ISDIN Fotoprotector Fusion Water Urban

SPF 30، حجم ۵۰ میلی‌لیتر، بی رنگ، فاقد چربی، الکل، پارابن و رایحه، آبرسان، ساخت اسپانیا، محافظت از پوست در برابر UVA/UVB و نور آبی، مناسب برای عید.