بهترین گوشی های سامسونگ تا ۱۰ میلیون

به گزارش باملین به نقل از شایانوز، تا چه حد و اندازه به گوشی خود وابسته هستید و با آن درگیر هستید، یعنی از آن دسته افرادی هستید که فقط در مواقع ضروری به گوشی خود دسترسی پیدا می کنید و پیام ها و تماس ها را چک می کنید یا می دانید خود را به عنوان یک فرد معتاد به این وسیله الکترونیکی و بدون آن شب شما روز نیست و روز شما شب نیست و از لحظه ای که صبح با زنگ هشدار این دستگاه از خواب بیدار می شوید تا خود شب، در طول مدت زمان با آن مقابله می کنید. روز، زمانی که وقت آزاد دارید خب، اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید، باید یک گوشی با باتری خوب داشته باشید و البته ترفندهایی برای افزایش عمر باتری بدانید. با باتری ای که به سرعت تخلیه می شود، کار نکنید

اگرچه به طور کلی باید گوشی ای تهیه کنید که از همه نظر با استانداردهای مورد نظر شما سازگار باشد زیرا حداقل دو سال از این گوشی استفاده خواهید کرد و اگر این دستگاه کیفیت خوبی نداشته باشد قطعا با مشکل مواجه خواهیم شد. در ضمن ممکن است بگویید که اگر پول زیادی داشته باشیم می توانیم یک گوشی خوب داشته باشیم و با پول کم این امکان وجود ندارد تا حدودی حق با شماست، اما در بازار امروز می توانید گوشی های خوب و اقتصادی با بودجه متوسط ​​خریداری کنید که دارای بودجه بالایی هستند. عملکرد و کیفیت دارد و می تواند بدون آویزان کردن شما را همراهی کند، بنابراین در این مقاله تعدادی از بهترین گوشی های زیر ۱۰ میلیون سامسونگ را معرفی می کنیم تا کار را برای شما راحت کنیم. برای انتخاب و خرید پس با ما همراه باشید.

گلکسی A23 یکی از بهترین گوشی های زیر ۱۰ میلیون سامسونگ است

برسیم به اولین محصولی که جایگاه بسیار خوبی در بین بهترین های سامسونگ تا ۱۰ میلیون کسب کرده و محبوب است، یعنی گلکسی A23 که سامسونگ برای آن از صفحه نمایش ۶٫۶ اینچی با قابلیت تازه سازی تصویر برابر با ۹۰ هرتز در هر استفاده کرده است. دوم و دارای وضوح و کیفیت تصویر خوب و قابل قبولی می باشد و می توانید مطالب مختلف را بدون تاخیر در این گوشی مشاهده کنید و از آن نهایت لذت را ببرید.

در مورد پردازنده، این محصول از تراشه Qualcomm Snapdragon 680 بهره می برد که در این رنج قیمت به خوبی از پس کارهای روزمره بر می آید و پشیمان نخواهید شد. دوربین اصلی این محصول دارای سنسور ۵۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی دارای سنسور ۸ مگاپیکسلی است و باتری آن ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد و از شارژ سریع پشتیبانی می کند.

گلکسی M32 5G یکی از بهترین گوشی های سامسونگ زیر ۱۰ میلیون است

به سراغ Galaxy M32 5G می رویم که می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای آن دسته از افرادی باشد که به دنبال گوشی های ۵G در این رنج قیمتی هستند. برای این محصول شرکت کره ای از صفحه نمایش فوق العاده بزرگ ۶٫۵ اینچی استفاده کرده است که وضوح خوبی دارد و می توانید کیفیت و وضوح تصویر را در آن مشاهده کنید. همچنین نرخ رفرش تصویر در این محصول ۹۰ هرتز بر ثانیه است که با این عدد می توانید مطالب را بدون تاخیر در این گوشی تماشا کنید.

سامسونگ از تراشه مدیاتک Dimension 720 برای این محصول از نظر پردازنده استفاده می کند که به خوبی می تواند کارهای روزانه را انجام دهد. دوربین اصلی این محصول سنسور ۴۸ مگاپیکسلی دارد و کیفیت خوبی را نشان می دهد. باتری این محصول ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد و عمر خوبی دارد.

گلکسی A33 5G یکی از بهترین گوشی های سامسونگ زیر ۱۰ میلیون است

برسیم به آخرین محصولی که در این مقاله می خواهیم به شما معرفی کنیم، گلکسی A33 5G است که در بین رقبای خود نامی برای خود دست و پا کرده است. این گوشی دارای صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی است که از نوع سوپر محصولی است و نرخ رفرش ۹۰ هرتز بر ثانیه دارد و وضوح خوبی دارد. پردازنده این محصول تراشه اگزینوس ۱۲۸۰ است که قدرت قابل قبولی برای کارهای روزمره از خود نشان می دهد.

دوربین اصلی دارای سنسور ۴۸ مگاپیکسلی و دوربین سلفی دارای سنسور ۱۳ مگاپیکسلی است و به طور کلی می توانند کیفیت خوبی ارائه دهند. باتری این محصول ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد و به خوبی شارژ می شود.