بهنوش طباطبایی باز هم حاشیه ساز شد / استوری خانم بازیگر با تیپ و استایل جدید!

به گزارش باملین بهنوش طباطبایی که در این ماه ها با عمل های زیبایی خود حاشیه ساز شده بود و افراد زیادی عکس های قبل و بعد او را با یکدیگر مقایسه می کردند با عکس جدیدی که از خود در اینستاگرام منتشر کرد دوباره واکنش های زیادی را برانگیخت

 

 

تیپ جدید بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی بازیگر ایرانی است. وی دانش‌آموختهٔ دکترای روان‌شناسی بالینی است و یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده‌است. او برای ایفای نقش در فیلم ماجرای نیمروز ۲: ردّ خون نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی‌وهفتمین جشنوارهٔ فیلم فجر شد.

وی در دورهٔ دبستان با مهراوه شریفی‌نیا هم‌درس بود و به‌ویژه با دیدن بازی شریفی‌نیا در فیلم دزد و عروسک‌ها (۱۳۶۸) بیش از پیش، به بازیگری علاقه‌مند شد و با پافشاری‌های بسیار خود سرانجام توانست در سال ۱۳۷۲ در مدرسهٔ هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان، دورهٔ بازیگری را آغاز کند.

 

او همچنین در رشتهٔ مهندسی رایانه دارای دانشنامهٔ کارشناسی و در رشتۀ روان‌شناسی دارای دانشنامهٔ دکترا در گرایش روان‌شناسی تربیتی است. او یک دورهٔ بازیگری را نیز در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده‌است.

 

بهنوش طباطبایی بعد عمل

ازدواج و نحوه آشنایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی در اسفند ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل از بازیگران سرشناس کشورمان که در آن دوره با بازی درخشان خود در سریال اولین شب آرامش به اوج شهرت رسیده بود ازدواج کرد و این زوج هنرمند بسیار مورد توجه عکاسان و اصحاب رسانه‌ بودند. آنها در تئاتر برهان و فیلم سینمایی «آزادراه» نیز همبازی بوده اند. در فیلم فردا نیز به کارگردانی همسرش بازی کرده است.

بهنوش طباطبایی در فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی و تئاترهای بسیاری نقش آفرینی کرده است که اسامی آنها را در ادامه مشاهده می کنید.

 

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

 

کارهای سینمایی بهنوش طباطبایی

ماجرای نیمروز ۲ / ۱۳۹۷

غلامرضا تختی ۱۳۹۷

لابی ۱۳۹۵

زیر سقف دودی ۱۳۹۵

سیانور ۱۳۹۴

شانس، عشق، تصادف ۱۳۹۳

فردا ۱۳۹۲

قصه عشق پدرم ۱۳۹۱

گام‌های شیدایی ۱۳۹۱

آزادراه ۱۳۸۹

پوست موز ۱۳۸۷

کلاغ پر ۱۳۸۶

پسران آجری ۱۳۸۵

مصائب دوشیزه ۱۳۸۵