به همین راحتی چال لپ داشته باشید! | ۵ ترفند آرایشی برای ایجاد چال لپ

 چال لپ یکی از زیبایی هایی است که عده ای آن را خدادادی دارند و نیازی به آرایش خاصی برای ایجاد آن ندارند. اما اگر شما هم دوست دارید که چال لپ داشته باشید و کیوت تر نشان داده شوید کار سختی ندارید و می توانید با ترفندهای آرایشی چال لپ داشته باشید. در این مطلب از باملین نحوه ساخت این فرورفتگی های جذاب بر روی لپ را آموزش می دهیم تا به همین راحتی چال لپ داشته باشید.

چطور با آرایش چال لپ داشته باشیم؟

۱- روبروی آینه بایستید و لبخند عمیق بزنید. با این کار می توانید بهترین مکانی که دوست دارید چال لُپتان در آنجا باشد را انتخاب کنید. چال در نقطه ای درست خارج از چین های لبخند و کمی بالاتر از لب خواهد بود. گودی‌های واقعی در هنگام لبخند زدن عمیق بیشتر نمایان می شوند.

 

 

 

۲- با استفاده از مداد چشم یا مداد ابرو بالای چال گونه تان را علامت بزنید. گودی ها معمولاً به صورت خطوط کوتاه یا به شکل هلالی ظاهر می شوند. رنگ قهوه ای بهترین کارایی را دارد. از استفاده از مداد مشکی اجتناب کنید. زیرا موجب مصنوعی به نظر رسیدن چال گونه شما خواهد شد.

 

 

 

۳- با همان مداد چشم یا مداد ابرویی که برای ایجاد نقطه از آن استفاده کردید، روی گونه هایتان و در کنار نقطه ای که برای چال در نظر گرفتید، یک هلال کوچک بکشید. طول این هلال نباید از ۲٫۵ سانتی متر بیشتر باشد.

 

 

 

۴- اکنون هلالی را که کشیدید، پخش کنید و اگر لازم بود دوباره آن را بکشید. حال با استفاده از یک گوش پاک کن یا انگشت خط را بر روی پوستتان محو کنید. محو کردن را به صورت بالا به پایین انجام دهید، نه چپ به راست.

 

 

 

۵- اکنون لبخند بزنید و فرورفتگی ها را بررسی کنید. آیا یکنواخت و طبیعی هستند؟ زیادی تیره نیستند؟ و در نور زیاد غیر طبیعی به نظر نمی رسند؟ اگر چال گونه ای که ایجاد کردید، به نظرتان خوب نمی آید می توانید آن را پاک کرده و مجدد مراحل را تکرار کنید.