ترندترین رنگ رژ لب برای کریسمس ۲۰۲۴ را بشناسید!

با نزدیک شدن به زمستان و در واقع ورود به سال میلادی جدید، صنعت مد و آرایشی هم دستخوش تغییراتی خواهد شد. اگر علاقه دارید که به مد روز دنیا نزدیک باشید بهتر است رنگ ترند سال در زمینه آرایشی و زیبایی به خصوص رنگ رژ را بشناسید. در این مطلب از باملین ترند ترین رنگ رژ سال ۲۰۲۴ را به شما معرفی می کنیم تا زیبایی و جذابیت چهره شما دو چندان شود.

 

۱- رنگ کدو حلوایی

یک رژ لب به رنگ کدو حلوایی قطعا طعم دلپذیر این میوه پاییزی و زمستانی را برای ما تداعی می کند. این رنگ یکی از برازنده ترین رنگ ها برای رژ لب و آرایش در زمستان است که این روزها خیلی ترند شده است.

 

۲- قرمز یاقوتی

رژ لب های قرمز یاقوتی یکی از مناسب ترین رنگ ها برای جشن های زمستانی مانند شب یلدا و کریسمس هستند. این رنگ می تواند هم رنگ های تیره و هم رنگ های روشن را در پوشش شما برجسته کند. رژ لب یاقوتی یکی از جذاب ترین رنگ ها برای رویدادهای رسمی است و می توانید در مراسم های غیر رسمی نیز شدت آن را کمتر کنید. از بهترین رنگ های لباس برای ست کردن با این رنگ رژ لب می توان به مشکی، قرمز، بنفش، نارنجی، آبی، متالیک، سفید و طلایی اشاره کرد.

۳- نود

رنگ نود از از قهوه‌ای کم رنگ تا بژ خنثی و قهوه ای پررنگ متغیر است. رژ لب نود را باید متناسب و نزدیک به رنگ پوستتان انتخاب کنید. این رنگ ها برخلاف رژ لب های رنگارنگ و پررنگ، ظاهری طبیعی به آرایش شما می بخشند و بدون یک آرایش چشمگیر، زیبایی خاصی برای لب های شما به ارمغان می آورند.

۴- شرابی

اگر طرفدار رژ لب های تیره و پررنگ هستید، به سراغ رنگ شرابی بروید. این رنگ جسورانه برای افرادی که پوست سبزه و برنزه دارند، بسیار مناسب است و زمستان یکی از بهترین زمان ها برای تغییر رنگ آرایش و رژ لب به این رنگ است.

۵- فوشیا

فوشیا بنفش مایل به قرمز روشن است که بر روی پوست های تیره فوق العاده به نظر می رسد. این رنگ رژ لب یک رنگ ساده تر و غیرنمایشی است و می تواند ظاهری چشم نواز و خاص را برای شما به ارمغان بیاورد.

۶- شکلاتی

رژ لب شکلاتی علاوه بر به یاد آوری طعم خوش شکلات یک استایل زمستانی تند و شیرین را به یاد ما می آورد. این رنگ رژ لب آرایشی طبیعی و باوقار را برای شما به ارمغان می آورد و گزینه ای ایده آل برای خانم هایی است که پوست سبزه دارند.

۷- بنفش

بنفش یکی از جذاب ترین رنگ ها برای انتخاب ژاکت، رنگمو و آرایش زمستانی است. این رنگ رژ لب برای پوست های تیره و گندمی بسیار مناسب است و یک استایل شبک زمستانی را برای شما می سازد.

۸- نارنجی سوخته

نارنجی سوخته یک رنگ جایگزین غیرخنثی و جذاب برای رژ لب های قرمز سنتی است و گزینه ای مناسب برای قرار ملاقات‌های دوستانه و مهمانی ها است و این رنگ هم برای پوست روشن و هم پوست تیره مناسب است و گزینه ای مناسب برای داشتن یک آرایش جذاب زمستانی است.