تعبیر باران در خواب از نظر قرآن و معبران معروف + با جزییات دقیق

دراین مطلب از سایت باملین تعبیر باران در خواب از دیدگاه قرآن، حضرت یوسف و اما صادق (ع) و دیگر معبران معروف در حوزه تعبیر خواب را آماده کرده ایم. اگر دوست دارید تعبیر باران در خواب را با جزئیات بیشتر بدانید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ما به شما خدمات تعبیر خواب و رؤیا ۲۰۲۱ را برای بزرگ ترین مفسران مانند ابن سیرین، النبلسی، ابن شاهین و الواسمی ارائه می دهیم، از جمله تعبیر نمادهای مختلف که در کتب مفسران آمده است.

تعبیر خواب باران ، تعبیر خواب باران ابن سیرین ، تعبیر خواب باران نابلسی ، تعبیر خواب باران ابن شاهین

خواب باران خفیف بر شخص، برای زن مجرد، برای زن شوهردار، برای زن باردار، برای مردی که زیر باران راه می رود، برای باران شدید یا سبک، برای ابن سیرین.

تعبیر باران در خواب

 1. دیدن باران در خواب نماد رهایی از احساسات و عواطف درونی از سرکوب آنها است.
 2. وقتی خود را خیس از آب باران می بینید نشان می دهد که به زودی از نگرانی ها و مشکلات خلاص خواهید شد.
 3. دیدن بارانی که از پنجره می بارد نشان دهنده خبر خوبی است که دریافت خواهید کرد
 4. دیدن باران و آفتاب نشانه موفقیت جدی است
 5. باران در خواب آرام و سبک است و نماد این است که شما در دروازه های یک تجربه راحت هستید
 6. یا باید از فکر و مشغول شدن به دغدغه ها و فکرها خارج شوید و به حالت استراحت برسید.
 7. سنگین بودن و نزدیک شدن به طوفان نماد احساسی است که بر شما تأثیر می گذارد و ذهن شما را به خود مشغول می کند، مانند غم و اندوه بزرگ.
 8. برای پایان دادن به یک رابطه یا قطع رابطه با یک دوست متاسفم
 9. دیدن زمین های سیل زده بعد از باران یا در هنگام باران در خواب به معنای از دست دادن آگاهی از موقعیتی است که در آن از سرکوب رهایی یافته اید و در خطر کشیده شدن به واکنش های نامطلوب قرار می گیرید.
 10. دیدن باران در خواب بیانگر بازگشت برخی از احساسات پس از یک دوره رکود عاطفی یا عدم احساس به دلیل مشغله فکری به امور دیگر است.
 11. هر کس در خواب ببیند که با آب باران خود را شسته یا با آن وضو گرفته است، دین و امور دنیوی او نیکو است.
 12. هر کس در خواب ببیند که در اول سال یا در اول ماه باران می بارد، در آن سال یا ماه بهروزی و برکت می رسد.
 13. اگر باران شدید و جاری شدن سیلاب باشد، بعید است مردم این مکان گرفتار شوند.
 14. اگر باران خاص باشد، مثلاً در خانه یا مکانی ببارد، بیماری یا فاجعه است.
 15. اگر باران ببارد خوب یا مفید است
 16. هر کس در خواب ببیند که با آب باران نظافت کند، از ترس در امان است.
 17. هر که در خواب باران ببیند که از آسمان می‌بارد، مانند باران نیست.
 18. اگر بیمار در خواب ببیند که باران ملایمی می بارد، بهبود می یابد.
 19. هر که در خواب ببیند آب باران می نوشد اگر زلال باشد خوب می شود و اگر مریض باشد به همان اندازه که می نوشد مریض می شود.

تعبیر خواب باران برای ابن سیرین

هر کس در کشور باران عمومی ببیند، اگر مردم بسیار حاصلخیز باشند و قیمتشان ارزان باشد، یا با بارانی که دید، یا برای همنشینی با آن، یا کشتی‌هایی که غذا می‌آورند، و اگر در ظلم و عذاب و بیماری باشند. باید آن را تعمیر کند. اگر باران در آن وقت نافع باشد و اگر مضر باشد، یا سنگی در آن است یا آتشی که آنچه را که در آن هستند چند برابر می کند و به قوت و ضعف باران بر آنها تکرار می کند.

اگر آبپاشی بود، دستور سبک است و هر که در باران یافت شود یا زیر سقف یا دیوار محصور شود، حکم می‌شود که با الفاظ و ناسزا آزارش دهند یا. با توجه به میزان بارانی که به او می‌رسید یا اگر بیمار بود یا زمان یا مکانی که در آن بود، ضربه می‌خورد.

تعبیر باران در خواب توسط نابلسی

هر که باران را در خانه خود بدون مردم ببیند، منفعت و مهربانی و کرامت خواهد داشت. و گفته شد اگر باران خاک بی غبار داشته باشد حاصلخیز است

اگر باران عسل باشد برای همه مردم خوب است، همچنین اگر قیمه یا شیر یا کره و مانند آن باشد، و باران نشانه رحمت و دین و یاری خداوند است. شاید منظور آفاتی باشد که از بهشت ​​نازل می شود مانند ملخ و تگرگ و باد مخصوصاً اگر در آن آتش باشد و آب گرم باشد و نشان دهنده وسوسه و خونی باشد که ریخته می شود.

تعبیر باران در خواب ابن شاهین

هر کس باران غم انگیز را ببیند که در فواصل زمانی مکرر می بارد، از این بیماری هلاک می شود.

و هر که در خواب ببیند که از هر قطره باران صدایی در می آورد که بر عزت و آبروی می افزاید و نام او در آن مکان شنیده می شود، می تواند بدی خود را جبران کند.

تعبیر باران در خواب – یوتیوب

علم تعبیر خواب در اسلام علم تفسیر رؤیا یا تفسیر رؤیا که به آن علم حقوقی اسلامی واحدی گفته می شود که احکام آن عمدتاً برگرفته از قرآن کریم و احادیث نبوی است و از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و در دانشگاه ها و مؤسسات معتبر تدریس نمی شود. . هدف این علم تعبیر خوابی است که از جانب خداوند آمده و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیوی مفید است یا آنچه به عنوان بینش حقیقی یا عادلانه بر اساس ایمان و ایمان اسلامی شناخته می شود. اهل سنت و جماعت.

تفسیر راوی در قرآن کریم در سوره یوسف با عبارت توئیل الحدیث می فرماید: «وَ یَعْلَمُکُمْ رَبِّکَ مِنْ تَوْفَرِ الْحَدَیْثِ وَ یَعْلَمُ الْقُوْبَکَ مَا عَتمَها أَلَی عَبُوْکَ مِنْ عَلَیْهِمْ وَ إِلَیْکُمْ مِنْ عَلَیْهِمْ». يساق ون ربابك عليم האקים و از رؤيايي كه در قرآن كريم آمده است:

علم تعبیر خواب در اسلام از زمان پیامبر اسلام آغاز شد; همان گونه که در تعبیر خواب و تعلیم احکام تعبیر آنها، احادیث توسط آنان برای صحابه نقل شده است و آثاری در احادیث وجود دارد که نشان می دهد اصحاب خواب را تعبیر می کردند.