تعبیر باران شدید در خواب چیست؟ از نظر قرآن و معبران معروف + با جزییات دقیق

دراین مطلب از سایت باملین تعبیر باران شدید در خواب چیست؟ از دیدگاه قرآن، حضرت یوسف و اما صادق (ع) و دیگر معبران معروف در حوزه تعبیر خواب را آماده کرده ایم. اگر دوست دارید تعبیر باران شدید در خواب چیست؟ را با جزئیات بیشتر بدانید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

در سال ۲۰۲۱، ما به شما تعبیر رایگان تعبیر خوابها و رؤیاها را برای بزرگترین مفسران مانند ابن سیرین، النبلسی، ابن شاهین و الواسمی ارائه می دهیم، از جمله تعبیر نمادهای مختلف همانطور که در کتب مفسران ذکر شده است.

تعبیر باران شدید در خواب اگر از این خواب می ترسید یا نگران هستید باید تعبیر صحیح خواب برای تعبیر باران شدید در خواب و تعبیر مشهورترین محققین را از طریق نکات زیر ببینید. از تعبیر خواب کافی است توضیحات مفصل در سطور زیر را دنبال کنید

تعبیر باران شدید در خواب

 1. دیدن باران شدید، حتی اگر آب صاف باشد، به معنای دردسر بسیار است، در حالی که باران خفیف برای بیننده خواب مژده است.
 2. اگر بیننده در خواب شمشیرهایی را ببیند که در آسمان فرو می ریزند، به معنای نزاع بزرگ با افراد نزدیک است.

خواب باران را می بینم

 1. امام ابن سیرین می گوید: نوشیدن آب ناب باران در خواب به معنای نیکی کردن در مال و زن و فرزند است.
 2. بیمار در حال نوشیدن آب باران تمیز در خواب به این معنی است که هر چه زودتر بهبود می یابد.
 3. تنها دختری که از آب باران پاک می‌نوشد با شخص بلند مرتبه ازدواج می‌کند، اما اگر آب نجس باشد به معنای خیانت یکی از دوستان یا نزدیکان است.
 4. زن حامله ای که خود را در حال نوشیدن آب باران تمیز می بیند، خبر خوبی است که پسری سالم به دنیا خواهد آورد.

تعبیر باران با ابر در خواب

 1. امام ابن سیرین می گوید باران در خواب بدون ابر و ابر برای بیننده خوب است، در حالی که وجود ابر برای او به معنای اختلاف و گرفتاری است.
 2. زن متاهل خواب باران شدید همراه با ابر را می بیند و این بدان معنی است که شما سعی می کنید بین او و شوهرش قرار بگیرید.
 3. اما اگر بیننده در خواب ابرهای غلیظ و بدون باران ببیند، یعنی تجربه ای را تجربه می کند، اما دیری نمی پاید و باید به خدا نزدیک شود.

تعبیر راه رفتن زیر باران در خواب

 1. راه رفتن در باران در خواب زن به این معناست که در معرض گفتار زیاد و افشای آبروی خود قرار می گیرد، اما اگر باران کم باشد مایه رزق و روزی او می شود.
 2. و اما کسی که در باران راه می‌رود، یعنی برای امرار معاش یا برای اهدافی که به وسیله آن آرزوی موفقیت می‌کند، کار می‌کند و بدون گل و لای بارون بودن به معنای موفقیت اخیر اوست.
 3. اگر بیننده در خواب ببیند که با چتر یا مکانی از باران محافظت می کند، امام ابن سیرین تصدیق می کند که این مصیبت یا بیماری شدید است.
 4. شادی راه رفتن در خواب به معنای نزدیک شدن به خدا و در سردی و ترس به معنای نافرمانی و گناهان بسیار است.

تعبیر خواب باران در خواب

 1. همه تعبیر کنندگان خواب از مشهورترین ائمه متفق القول هستند که باران در خواب برای بیننده از نظر غذا، فرزند یا سلامتی، تا زمانی که تغییری در او ایجاد نشود، نعمت بزرگی است.
 2. باران در خواب دختر مجرد به معنای این است که در معرض ترافیک زیادی قرار می گیرد و راه رفتن او در باران نشان دهنده جستجوی شوهر مناسب است.
 3. و اما ظاهر شدن باران در خواب زن متاهل، مطلقه یا باردار، به معنای خیر بسیار در زندگی شخصی و عدالت اطرافیان است.

تعبیر شستن در باران در خواب

 1. اکثر ائمه تفسیر متفق القول بودند که شستن با آب پاک و مطهّر باران به معنای رهایی از گناهان و تقرب به خداوند است.
 2. اما اگر بیمار در خواب ببیند که با آب باران تمیز می‌شوید، نشان‌دهنده بهبودی سریع است.
 3. شستشو با آب باران برای زن در خواب به معنای تغییر زندگی او به سوی بهتر شدن و دوری از مشکلات و افراد ناتوان است.

دیدن باران عجیب در خواب

 1. امام ابن سیرین می فرماید: باران با چیزهای مفید مانند دانه و طلا و غیره. یعنی فرا رسیدن یک روز بسیار غیرمنتظره
 2. اما اگر خواب بیننده به جای باران ترشح مواد مضر را ببیند، این به معنای بحران های فراوان و محافظت از آنها است. از این بحران ها دوری کنید و به سرعت از آنها عبور کنید.

علم تعبیر خواب در اسلام به آن بیان رویه یا بیان رویه نیز گفته می شود و یک فقه اسلامی واحد و دارای احکام برگرفته از قرآن کریم و احادیث نبوی است. از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و در دانشگاه ها و موسسات معتبر تدریس نمی شود. هدف این علم تعبیر خوابی است که از جانب خداوند آمده و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیوی مفید است و یا آنچه به عنوان بینش صحیح یا صالح شناخته می شود از دیدگاه اسلام. شریعت و معارف اهل سنت و جماعت.

تعبیر خواب در قرآن کریم در سوره یوسف با عبارت تعبیر احادیث آمده است، خداوند متعال می فرماید: پروردگارت تو را برمی گزیند و من تعبیر احادیث و برکتی از تو و یعقوب را به تو می آموزم که تکمیل شد. پدر و مادر ابراهیم و اسحاق که پروردگار حکیم تو تعلیم می دهد. از رؤیاهای قرآن کریم:

علم تعبیر خواب به اسلام از زمان حضرت محمد (ص) برمی گردد. حديث نيز او را در تعبير خواب نزد اصحاب خود آورد و احكام تعبير را به آنان آموخت و آثاري در حديث وجود دارد كه نشان مي دهد اصحابش خواب را تعبير مي كردند.