تعبیر بوسیدن دست در خواب از نظر قرآن و معبران معروف + با جزییات دقیق

دراین مطلب از سایت باملین تعبیر بوسیدن دست در خواب از دیدگاه قرآن، حضرت یوسف و اما صادق (ع) و دیگر معبران معروف در حوزه تعبیر خواب را آماده کرده ایم. اگر دوست دارید تعبیر بوسیدن دست در خواب را با جزئیات بیشتر بدانید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ما خدمات تعبیر خواب و رؤیا ۲۰۲۱ را برای بزرگ ترین مفسران مانند ابن سیرین، النبلسی، ابن شاهین و الواسمی، از جمله تعبیر نمادهای مختلف که در کتب مفسران آمده است، به شما پیشنهاد می کنیم.

تعبیر بوسیدن دست در خواب تعبیر بوسیدن دست مرده در خواب تعبیر بوسیدن مرده در خواب تعبیر بوسیدن دست کسی در خواب تعبیر بوسیدن دست معشوق در خواب تعبیر بوسیدن زمین در خواب تعبیر بوسیدن مرد در خواب تعبیر بوسه در خواب

تعبیر بوسیدن دست چپ یا راستم یا دست پدر مرده و مادر مرده ام و آن که در خواب دست مرا ببوسد ابن سیرین.

تعبیر بوسیدن دست در خواب

 1. دیدن دست های بوسیده شده معانی زیادی دارد، پس هر که ببیند مادر، پدر، پدربزرگ یا یکی از بستگانش دست او را می بوسند، اگر سنش بالا باشد، مادرش انسان محترمی است. هر که از او بزرگتر باشد به سخنان آنها گوش می دهد و از آنها اطاعت می کند
 2. هر کس خود را در حال بوسیدن دست همسر یا معشوق خود ببیند، نشانه عشق شدید بین آنهاست.
 3. گاهی بوسیدن دست ها نشان دهنده تحقیر است
 4. در موارد دیگر، بوسیدن دست نشان دهنده عذرخواهی و تلاش برای قرار دادن چیزی است که خوب پیش نرفت.
 5. هر که او را در حال بوسیدن دست زنی ببیند، دلالت بر این دارد که دختر و بچه دار می شود و ازدواجش موفق می شود و در زندگی به خوشی زندگی می کند.
 6. هر کس او را در حال بوسیدن دست بن ببیند نشان می دهد که بیننده روز خوب و عالی را انشاالله خواهد یافت.
 7. هر كه او را در حال بوسيدن دست ناآشنا ببيند، دلالت بر اين دارد كه صاحب خواب كوچك و ضعيف و تابع ديگران است.
 8. هر کسی که در حال بوسیدن دست یک فرد شناخته شده دیده می شود می تواند قدردانی و احترام آن شخص را نشان دهد.
 9. هر کسی که خواب بوسیدن دستی را در خواب ببیند می تواند به این معنی باشد که خواب بیننده به کمک و کمک نیاز دارد.
 10. اما اگر بیننده خواب ببیند که انگشتانش را گاز می گیرد، به معنای اعمالی است که انجام می دهد، اما از آنها خوشحال نیست و پشیمان می شود.

تعبیر بوسیدن دست مرده در خواب

 1. که در خواب مرده را ببوسد، در تعبیر ازدواج
 2. اگر بیننده در خواب ببیند که دست مرده ای را می بوسد، بیانگر این است که بیننده از کسی که دست او را قبول کرده است، لطف یا پولی دریافت می کند، مثلاً از او ارث می برد یا تجارت سودآور. برخورد با فرزندان شخصی که در خواب ظاهر شده است.
 3. بوسیدن دست متوفی ممکن است بیانگر این باشد که صاحب خواب از دانش این شخص بهره می برد.
 4. دیدن بوسه در خواب مژده و رزق و روزی و مژده ای است که به زودی در زندگی به بیننده خواب می رسد.
 5. هر که در دل حاجتی دارد که امید دارد و آرزوی بوسیدن مردی را دارد، یعنی آرزویش برآورده می شود.
 6. هر کس نگران باشد و در خواب ببیند که مردی را می بوسد، تسکین و تسهیل از جانب خداوند است.
 7. هر کس زیباترین زن را در حال بوسیدن یک زن ببیند، نشان می دهد که زندگی او شاد، اما از نظر دینی بی دین خواهد بود.
 8. هر که ببیند او دست کسی را می بوسد ذلیل می شود
 9. هر که در خواب ببیند که دست کسی را می بوسد، به سود او امیدوار است و خدا داناتر است.

تعبیر بوسیدن میت در خواب

و اگر ببیند مرده او را می بوسد، از مال آن مرده یا از حسنات او می گیرد.

تعبیر بوسیدن دست کسی در خواب

و هر که در خواب ببیند دست کسی را می بوسد ذلیل می شود و شاید هم به معنای چهار پا و بوسیدن زانو بدون آن و بوسیدن مردی بدون آن باشد.

تعبیر بوسیدن دست عاشق در خواب

و هر کس در خواب ببیند که دست محبوب خود را می بوسد، این در برابر او خضوع و ذلت است.

تعبیر بوسیدن زمین در خواب

و هر کس در خواب ببیند که برای کسی که نیازی به بوسیدن ندارد، زمین را می بوسد، خیری در او نیست.

تعبیر بوسیدن مرد در خواب

و هر کس خود را ببیند که مردی را ببوسد یا با او همخوابه و یا با او همبستر شود، تعبیرش مانند تعبیر نکاح است، فقط از نظر قدرت از او پستتر است و اگر بوسه از روی شهوت نباشد. سپس شیء از اثر خوب می شود.

تعبیر بوسه در خواب

اگر خواب ببينيد بچه ها را در حال بوسيدن مي بينيد، به معناي اتحاد شاد در خانواده و كار متقاعد كننده است. اگر در خواب ببینید که مادرتان را می بوسید، در کار خود موفق خواهید بود و دوستانتان به شما احترام می گذارند و دوستتان خواهند داشت. اگر برادر یا خواهر دریافت کردید، به معنای لذت و مهربانی در جمع شماست. اگر در تاریکی معشوق خود را ببوسید به معنای خطرات و درگیری های غیراخلاقی است. اگر او را در نور ببوسید، نیت محترمانه ای را نشان می دهد که همیشه در مورد زنان ذهن شما را به خود مشغول می کند. اگر زنی ناشناس را ببوسید به معنای از دست دادن اخلاق و از دست دادن اصالت است. اگر در خواب دیدید که مجرمی را می بوسید، به معنای سرگرمی خطرناک است. افراط در اشتیاق منحط منجر به تراژدی در خانه های پایدار می شود. اگر دیدید رقیبتان معشوقتان را می بوسد، در خطر از دست دادن احترام او هستید. اگر زوجین خواب ببینند که در حال بوسیدن هستند، به این معنی است که هماهنگی در زندگی خانگی قدردانی خواهد شد. اگر در خواب دیدید که گردن کسی را می بوسید، بیانگر تمایلات عاطفی و ضعف در خودکنترلی است. اگر در خواب ببینید که دشمنی را می بوسید، در آرام کردن دوست خشمگین پیشرفت خواهید کرد. اگر دختری در خواب ببیند که کسی او را در حال بوسیدن معشوق خود ببیند، بیانگر آن است که دوست دروغین او حسادت می کند و از او متنفر است. اگر ببیند که عاشق دیگری را می بوسد، امیدش به ازدواج ناامید می شود.

بوسیدن دست ها در خواب – یوتیوب

تعبیر دیدن بوسیدن مرده در خواب با پروفسور ایاد عدوان – یوتیوب

علم تعبیر خواب در اسلام علم تفسیر رؤیا یا تفسیر رؤیا که به آن علم حقوقی اسلامی واحدی گفته می شود که احکام آن عمدتاً برگرفته از قرآن کریم و احادیث نبوی است و از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و در دانشگاه ها و مؤسسات معتبر تدریس نمی شود. . هدف این علم تعبیر خوابی است که از جانب خداوند آمده و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیوی مفید است یا آنچه به عنوان بینش حقیقی یا عادلانه بر اساس ایمان و ایمان اسلامی شناخته می شود. اهل سنت و جماعت.

تفسیر راوی در قرآن کریم در سوره یوسف با عبارت توئیل الحدیث می فرماید: و لهذا پروردگارت تفسیر احادیث را به تو می آموزد و برکات او بر تو باد. و يساحق ين ربابك عليم האקים، و از رؤيايي كه در قرآن كريم آمده است:

علم تعبیر خواب در اسلام از زمان پیامبر اسلام آغاز شد; همان گونه که در تعبیر خواب و تعلیم احکام تعبیر آنها، احادیث توسط آنان برای صحابه نقل شده است و آثاری در احادیث وجود دارد که نشان می دهد اصحاب خواب را تعبیر می کردند.