تعبیر سوراخ در خواب از نظر قرآن و معبران معروف + با جزییات دقیق

دراین مطلب از سایت باملین تعبیر سوراخ در خواب از دیدگاه قرآن، حضرت یوسف و اما صادق (ع) و دیگر معبران معروف در حوزه تعبیر خواب را آماده کرده ایم. اگر دوست دارید تعبیر سوراخ در خواب را با جزئیات بیشتر بدانید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ما به شما خدمات تعبیر خواب و رؤیا ۲۰۲۱ را برای بزرگترین مفسران مانند ابن سیرین، النابلسی، ابن شاهین و الوسیمی ارائه می دهیم و شامل تعبیر نمادهای مختلف همانطور که در کتب مفسران آمده است.

تعبیر گودال در خواب بهتر است، دیدن گودال در خواب ابن سیرین شر است.

افتادن در یک سوراخ عمیق در ماشین پر کردن سوراخ برای یک دختر مجرد برای یک زن متاهل برای یک زن باردار تاریکی

تعبیر سوراخ در خواب

 1. دیدن حفاری در خواب یا کندن آن بیانگر تلاش یا اقدامی در بیداری است که نیاز به احتیاط و احتیاط دارد.
 2. افتادن در یک سوراخ در خواب بیانگر اشتباهات و خطراتی است که بیننده در نتیجه رفتار نادرست یا قدردانی از چیزها با آن مواجه است.
 3. اگر در خواب ببینید که در چاله ای می افتید و سپس با آرامش از آن بیرون می آیید، بیانگر موفقیت شما و غلبه بر مشکلات پس از تلاش و سختی است، زندگی شما دستاوردهای مهم بسیاری دارد، اما پر از موانع و موانع نیز هست. قبل از شروع هر تجربه یا ماجراجویی به اعتماد به نفس و مشورت نیاز دارید.
 4. دیدن فردی که می شناسید در سوراخی افتاده یا در شکاف عمیقی افتاده است به این معنی است که آن شخص از مشکلات روانی یا بحران های مالی شکایت دارد و خواب ممکن است نشان دهنده نیاز آن شخص به کمک، همبستگی یا همدردی باشد.
 5. دیدن حفاری در داخل خانه یا یکی از اتاق ها در خواب بیانگر وجود برخی مشکلات یا بحران های خانوادگی است و بیننده در این زمینه لازم است عاقل باشد تا بتواند این مسائل را حل کند و از گرفتار شدن در اختلاف یا درگیری جلوگیری کند.
 6. کند و کاو در خواب دختر مجرد نشان دهنده گام های اشتباه یا شتابزده در زندگی است که نیاز به بررسی همه جانبه دارد تا زن مجرد بتواند با قاطعیت و قاطعیت به خواسته های خود برسد.
 7. سوراخ های کوچک در خواب یک زن مجرد نشان دهنده وجود موانع کوچکی است که یک دختر می تواند بدون آسیب بر آنها غلبه کند.
 8. گودال های تاریک بزرگ و عمیق ممکن است نشان دهنده مراحل دشوار جاده باشد که باید با دقت و حوصله از آنها عبور کرد. از طریق این تعبیر خواب، افراد مجرد دعوت می شوند تا بیش از هر زمان دیگری نسبت به خود و آینده خود مسئولیت پذیر باشند
 9. قبل از شروع یا موافقت با هر دستوری، به ویژه در امور مربوط به نامزدی یا ازدواج، برنامه ریزی لازم است
 10. اگر زنی متاهل باشد و در خواب ببیند که چاله های زیادی راه او را می بندد، این به نگرانی و مشکلات در سطح خانواده تعبیر می شود.
 11. حفاری در خواب یک زن متاهل اغلب نشان دهنده نگرانی های مالی مربوط به هزینه ها، بدهی ها یا کمبود منابع است.
 12. کندن خانه زن متاهل یا سوراخ در دیوارهای خانه او ممکن است نشان دهنده مشکلات مادی باشد و این تعبیر در مورد سوراخ های آشپزخانه و سوراخ های کمد و لباس یا پرده و تشک به کار می رود.
 13. اگر حفاری در خواب بیانگر دوراهی است، افتادن در آنها بیانگر آسیب، ضرر، خطا یا لغزش است، اما خواب بیننده ای که در خواب به گودالی می افتد و سپس می تواند به سلامت از آن خارج شود یا فرار کند، بر مصیبت غلبه می کند یا می گذرد. این تعبیر برای کسانی است که برای امتحانات آماده می شوند.یا مناظره یا چیزی شبیه به آن.
 14. بیرون آمدن از چاله ها در خواب ممکن است نشان دهنده اصلاح اشتباهات یا اصلاح وضعیت باشد، همچنین ممکن است خواب بیانگر این باشد که بیننده به درجه کافی از آگاهی، اعتماد به نفس و قدرت رسیده است که او را قادر می سازد بر شکست های گذشته غلبه کند و به سمت جلو حرکت کند. دستیابی به موفقیت و ثبات
 15. گودال‌های عمیق و بزرگ در خواب، بیانگر خطرات یا خطراتی است که بیننده خواب ممکن است متحمل شود و گاه موانعی را بیان می‌کند که بیننده را از اهداف یا محیط اجتماعی‌اش جدا می‌کند.
 16. بیننده‌ای که در خواب به پرتگاهی عمیق و تاریک می‌نگرد، ممکن است در بیداری در حالت یأس یا بیگانگی روانی زندگی کند، جایی که عمق سوراخ نشان‌دهنده سختی بحران‌ها است، اما تاریکی آن نشان‌دهنده میزان بیگانگی و تنهایی یا تنهایی است. ناتوانی اجتماعی در ایجاد روابط انسانی سالم
 17. گودال پر از آب در خواب، دلالت بر ایمنی و امنیت دارد، بیننده ای که در خواب ببیند در گودالی پر از آب می افتد، ممکن است با اتفاق مبارکی مواجه شود، زیرا آب در خواب ستودنی است، مشروط بر اینکه غرق نشود و احساس نکند. محکم داخل آن گودال و گودال های پر از آب ممکن است بیانگر پول باشد، به خصوص برای یک مرد
 18. اگر سوراخی که در خواب پر شده عمیق یا تاریک باشد، به این معنی است که بیننده خواب در امان بوده یا از خطرات و وحشت دور شده است.
 19. و اما کسى که در خواب ببیند که چاله مى کند و آن را پر مى کند، تعبیرش این است که بعد از تلاش و کار یا خستگى، مالى به دست مى آورد و حفظ مى کند.

بهترین دیدن گودال در خواب به قول ابن سیرین است

محقق و مفسر محمد بن سیرین در کتاب تعبیر العظیم الخواب ذکر کرده است که دیدن گودال در خواب دو معنا دارد: بهترین دیدن گودال در خواب و همچنین بد دیدن گودال در خواب. در مورد اول که بهترین دیدن گودال در خواب است، رؤیت مردی که بر لبه گودال ایستاده ولی در آن نیفتاده است، این نمادی از وقوع دعوا و نزاع با اوست. زن و شوهری که مدت کوتاهی بین آنها دعوا می شود و انشاءالله به زودی با هم آشتی می کنند و غایب را برمی گرداند و همچنین گفته اند دیدن گودال در خواب بیانگر سفر زود است و علامت افتادن در گودال ممکن است بیانگر و نمادی از امنیت از ترس و دوری از ترس ها و وحشت هایی باشد که بیننده از آن می ترسد، همانطور که گودال ممکن است به مکانی اطلاق شود که بیننده از دشمن پنهان می شود. سوراخ بدون ضرر و زیان و در این سوراخ غذا و نوشیدنی لذیذ و خوب بود.

شرّ دیدن گودال در خواب توسط ابن سیرین

و اما شرّ دیدن سوراخ در خواب، آنجا که ابن سیرین در این باره گفته است که مردی که ببیند در سوراخ می افتد، نماد جدایی او از همسر و طلاق او از او است.

و هر کس ببیند که در چاله ای می افتد و این سوراخ هیچ راه خروجی و خروجی ندارد و شخص متوجه می شود که به ناچار محکوم به فنا است، این بدان معناست که یکی از دوستانش مورد خیانت این شخص قرار می گیرد. سرنوشت مصیبت به اندازه ظهور عمق و وسعت این سوراخ خواهد بود که در خواب در آن افتاد.

و اما کسی که می بیند در گودال می افتد و از مردم کمک می گیرد و صدا می زند تا کسی او را بشنود و او را نجات دهد، اما ندای خود را برای اجابت نمی یابد و نمی یابد. تسکین او از این گودال، پس آن گودال نماد قبر اوست، زیرا در قبر هیچ کمک و حمایتی برای مرده نیست.

دیدن حفاری در خواب نماد دسیسه ای است که برای پیش بینی نظر بافته و بافته می شود، پس صاحب رؤیا باید مواظب باشد و برای دوری از بلا دلیل بیاورد.

سوراخ ممکن است نشانه ی زن بیچاره ای باشد که پوشش و پوششی ندارد

تعبیر سوراخ در خواب

دیدن سوراخ در خواب دختر مجرد و زن مجرد، دلیل محکمی بر ازدواج اوست، مخصوصاً اگر این دختر مجرد ببیند که در سوراخ می افتد، اما آسیبی به او نرسد.

تعبیر سوراخ در خواب زن متاهل

و اما زن شوهردار در سوراخ خواب، اگر در خواب بیفتد، نشانه حاملگی او است و این در خواب زن تازه ازدواج کرده است.

تعبیر دیدن سوراخ در خواب

دیدن چاله در خواب ممکن است بیانگر این باشد که او پول بیشتری به دست خواهد آورد، اگر در خواب ببینید که در حال حفر چاله ای هستید که خاک آن با آب خیس شده است، ممکن است بیانگر این باشد که در زندگی رنج خواهید برد، اما بیهوده. اگر در خواب ببینید که در حال حفر چاه از آب هستید، ممکن است نشانه قوی این باشد که زندگی پیچیده ای پر از مشکلات خواهید داشت، اما اگر در خواب ببینید که در چاه افتاده اید، دلیل بر طلاق و طلاق است. جدایش، جدایی.

تعبیر حفار در خواب

ديدن حفاري در خواب، دلالت بر مردي در امر دشواري دارد كه تا هنگام مرگ از آن آرام نمي گيرد و سؤالش از او بلاي او و نجات قبر است.

دید گودالی

علم تفسیر رؤیا در اسلام علم بیان رؤیا یا بیان رؤیا نیز نامیده می شود، یک علم حقوقی یکپارچه اسلامی است که احکامی دارد که در وهله اول از قرآن کریم و حدیث نبوی استنباط شده است و از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و می باشد. در دانشگاه ها و موسسات معتبر تدریس نمی شود. هدف این علم تفسیر رؤیایی است که از جانب خداوند می آید و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیا مفید است یا آنچه به رؤیت راستین یا عادل معروف است، بر اساس عقیده اسلامی و عقیده اهل سنت و جماعت.

ورد تفسير الرؤي في القرآن الكريم في سورة يوسف بلفظ تأويل الأحاديث فقال تعالى: وَكَذَلِكَ يَجْتَبِيكَ رَبُّكَ وَيُعَلِّمُكَ مِنْ تَأْوِيلِ الْأَحَادِيثِ وَيُتِمُّ نِعْمَتَهُ عَلَيْكَ وَعَلَى آَلِ يَعْقُوبَ كَمَا أَتَمَّهَا عَلَى أَبَوَيْكَ مِنْ قَبْلُ إِبْرَاهِيمَ وَإِسْحَاقَ إِنَّ رَبَّكَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ ، ومن الرؤي التي وردت في القرآن الكريم :

علم تفسیر رؤیا در اسلام از زمان پیامبر اسلام آغاز شد; چنان که در تفسیر رؤیا و تعلیم احکام تفسیر آنها به صحابه از ایشان احادیث نقل شده است و در کتب حدیثی آثاری وجود دارد که حکایت از آن دارد که صحابه و صحابه به تفسیر رؤیا پرداخته اند.