تغییرات گلکسی چشمگیر خواهد بود + عکس

به گزارش باملین به نقل از زومیت و بر اساس سری گلکسی اس ۲۴، از نظر طراحی نسبت به سری گلکسی اس ۲۳ تغییرات زیادی نداشته است. سامسونگ چندین سال است که دستخوش تغییرات انقلابی در پرچمداران خود نشده است. اما ظاهرا این مورد برای سری گلکسی اس ۲۵ صدق نمی کند و این گوشی ها با «تغییرات قابل توجهی» عرضه خواهند شد.

یک افشاگر که ادعا می کند اطلاعات خود را از یک منبع داخلی سامسونگ به دست آورده است، می گوید که سامسونگ از یک صفحه نمایش ۶٫۳۶ اینچی در سری گلکسی S25 برای مدل پایه استفاده خواهد کرد (گلکسی S24 دارای صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی است). در حال حاضر گلکسی اس ۲۴ پلاس به صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی و گلکسی اس ۲۴ اولترا به صفحه نمایش ۶٫۸ اینچی مجهز شده اند و به احتمال زیاد در نسل بعدی به صفحه نمایش بزرگتری مجهز خواهند شد.

تغییرات گلکسی چشمگیر خواهد بود + عکس

افزایش اندازه صفحه نمایش و در نتیجه افزایش سایز گوشی سامسونگ می تواند منجر به استفاده از باتری و محفظه بخار بزرگتر شود. سامسونگ به خوبی می داند که استفاده از یک پردازنده پیشرفته و دوربین های باکیفیت و عملکردهای هوش مصنوعی اگر با طراحی جدید همراه نباشد نمی تواند همه کاربران را برای خرید گوشی راضی کند.

هنوز زمان زیادی با گلکسی S25 باقی مانده است و نمی توان با اطمینان در مورد پرچمداران آینده سامسونگ صحبت کرد. اما بدون شک شایعات زیادی در مورد آنها خواهیم شنید.