تغییر عجیب و غریب یکتا ناصر از کودکی تا به امروز / عکس عروسیش دو بعدی بوده!

به گزارش باملین یکتا ناصر که در این روزها دعوای اینستاگرامی او با منوچهر هادی جنجالی شده بود، عکس جدیدی را در اینستاگرام خود منتشر کرد. در ادامه عکس ها و خبرهای یکتا ناصر را می توانید مطالعه کنید.

 

یکتا ناصر

 

یکتا ناصر از اون دسته بازیگرای دوست داشتنی و پر طرفدریه که این روزا در فیلم و سریالی دیده نمیشه و تنها با تئاتر بر روی صحنه بازیگری حضور داره

ازدواج یکتا ناصر

 

عروسی یکتا ناصر

 

خب سال ۹۴ بود که خبر ازدواج یکتا ناصر با منوچهر رو شنیدیم! خانوم بازیگر پیش از متاهلی هم راه و رسم هنرمندانه و اعتبار خاص خودش رو داشت!این زوج از سال ۹۰ بود که با هم آشنا شدن و کم کم به ازدواج رسیدن. همین شد که یکتا ناصر تصویری از تایم عروس شدنش تصویری رو به اشتراک بذاره که خب مورد توجه قرار گرفت.

کودکی یکتا ناصر

 

کودکی یکتا ناصر

 

یکتا ناصر، بازیگر سینما و تلویزیون، تصاویری از کودکی خود در اینستاگرام خود انتشار داد و نوشت: این عکس‌ها یک ماجرای بامزه داره .مریم تخت کشیان عزیز از عکاس های خوب و به نام سینما این عکس‌ها را برای منوچهر فرستاد که می خواست بدونه که من هستم یا نه و جالب اینجاست که هنرمندی که عکس های قدیمی را از عکاسی های قدیمی جمع‌آوری می‌کند به آن‌ها بر خورده و چون به نظر شبیه من بوده برای مریم عزیز فرستاده خودم خیلی ذوق زده شدم چون نداشتمشون و فکر کنم عکس اول مال اول دبستانم باشه.

یکتا ناصر و لاغری

یکتا ناصر با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

یکى از کارهایى که تو این روزها میشه در خانه انجام داد دیدن عکسهاى قدیمیه البته من چون معمولاً از عکس فراریم خیلى عکس ندارم ولى خب همین هام خوبه پ.ن:فیلم #قتل_آنلاین سال هشتادو چهار#یکتا_ناصر

خانم بازیگر قبل از لاغری

 

یکتا ناصر قبل عمل

خانم بازیگر بعد از لاغری

 

یکتا ناصر بعد عمل

فعالیت هنری یکتا ناصر

 

یکتا ناصر بازیگر

 

یکتا ناصر متولد آبان ۱۳۵۷ در تهران است. او در دبیرستان رشته‌ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته‌ی تحصیلی ‌اش مهندسی محیط زیست بوده. به گفته‌ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می ‌داشته به کمک شانس بدست آورده و به همین خاطر خیلی برای بازیگری تلاش نکرده است.

او از سال ۷۴ فعالیت هنری خودش را آغاز کرد و در سال ۷۵ در حالی که فقط ۱۸ سال داشت برای نخستین بار مقابل دوربین رفت و در کار تلویزیونی گل‌های کاغذی ایفای نقش کرد.

در سال ۷۶ که مسیر و سلیقه‌ی سینمای ایران تغییر کرد و به سمت جوانگرایی و جوان پسندی رفت یکتا ناصر که از قبل زمینه‌ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درس‌های دانشگاه بپردارد. در این سال‌ها موجی از جوانان به صورت فراگیر وارد سینما شدند و آن‌ هایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آن‌ هایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند. اما در این میان تنها کارهایی برای یکتا پیش آمد که خیلی باعث مطرح کردن این هنرمند نشد (از جمله : پدر خوانده – شب چراغ) این روند کار تا سال ۷۹ ادامه داشت تا اینکه در سال ۷۹ تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی (با من بمان) رقم خورد.