تغییر قیافه عجیب مرجانه گلچین / خانم بازیگر از این رو به اون رو شده!

به گزارش باملین مرجانه گلچین بازیگر برجسته سینما و تلویزیون متولد ۲ اسفند۱۳۴۷ در رشت است. به تازگی تصاویری با آرایش ملیح و تیپ شیک از این بازیگر منتشر شده است که در ادامه می بینید.

 

 

 

بیوگرافی مرجانه گلچین

مرجانه دلدار گلچین یا مرجانه گلچین متولد ۲ اسفند سال ۱۳۴۷ در رشت است او بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است.  پدر او افسر نظامی ارتش و مادرش خانه دار است که پدرش را در دوران کودکی از دست داد. او یک خواهر به نام منیژه دارد که در زمینه موسیقی فعال است و با هم همکاری می کنند. مرجانه گلچین فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشکده سوره است. او برادرزاده نادر گلچین خواننده موسیقی ایرانی است و دختر عمولی نادیا دلدار گلچین است که چندی پیش درگذشت.

 

او در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته تخصصی نوازندگی تار فارغ التحصیل شد. او با تشویق خواهرش منیژه که در آن زمان بازیگر بود به بازیگری در تئاتر پرداخت.

 

عکس مرجانه گلچین

 

در زمان اوج شهرت خود به خارج از کشور رفت و حدود ۱۰ سال از وطن دور بود. خانم گلچین از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۸۳ در انگلستان زندگی کرد و از سینما و تلویزیون فاصله گرفت، او بعد از بازگشت برای اولین بار در سریال کلانتر بازی کرد.

او می گوید: من دوبار طعم شهرت را حس کردم، یکبار وقتی جوان تر بودم و با بازی در نقش های درام شناخته شدم و یکی بعد از بازی در سریال بزنگاه بود که مردم با چهره کمدی مرا شناختند.

 

عکس کودکی مرجانه گلچین

جوانی مرجانه گلچین

 

شروع بازیگری مرجانه گلچین

مرجانه گلچین در ۹ سالگی و در سال ۱۳۵۶ توسط منیژه خواهرش که بازیگر تئاتر بود برای بازی در مجموعه ای به نام اخلاق در خانواده به غلامحسین لطفی معرفی شد و با این سریال برای نخستین بار مقابل دوربین رفت. بعد از آن به تئاتر کودکان روی آورد و تجربیات زیادی را در عالم بازیگری کسب کرد.

 

آغاز شهرت مرجانه گلچین

 

استایل مرجانه گلچین

 

مرجانه گلچین ۱۸ ساله بود که دومین سریال خود را به نام آئینه محصول سال ۱۳۶۴ به کارگردانی غلامحسین لطفی بازی کرد. سپس در سال ۱۳۶۶ با فیلم سینمایی گل مریم به دنیای سینما پا گذاشت. مرجانه گلچین می گوید: من دو بار طعم شهرت را حس کردم؛ یک بار وقتی جوان تر بودم و با بازی در نقش های درام شناخته شدم و یکی بعد از بازی در سریال بزنگاه بود که مردم با چهره کمدی مرا شناختند.

 

مرجانه گلچین

 

مرجانه گلچین با سریال آینه عبرت در سال ۱۳۶۷ به کارگردانی محسن شاه محمدی برای مخاطبان بیشتر شناخته شد و پس از آن در سریال کلانتر ۲  محصول سال ۱۳۸۴ دیده شد اما بازی مرجانه گلچین در سریال بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران محصول سال ۱۳۸۷ که در ماه رمضان پخش می شد او را به اوج شهرت رساند.