تور ارزان استانبول / ۴ شب اقامت در استانبول چقدر خرج دارد؟

به گزارش باملین، می توان گفت استانبول معروف ترین شهر ترکیه است که در دنیا نیز به این شهر زیبا مشهور است. در این خبر شهر استانبول و هزینه سفر به آنجا را به شما معرفی می کنیم.

استانبول بزرگترین شهر ترکیه، دروازه اروپا و پایتخت فرهنگی این کشور است. این کلان شهر سومین شهر توریستی جهان محسوب می شود و یکی از مقاصد گردشگری محبوب ایرانیان است. راحت ترین و بی دردسر ترین راه برای سفر به بزرگترین شهر ترکیه رزرو تور استانبول در بین انواع تور ترکیه می باشد. آژانس های مسافرتی مختلف در کشور بسته های مختلفی را در بازه های زمانی مختلف ارائه می دهند که می توانید به صورت آنلاین رزرو کنید.

بعد از سفر به استانبول کجا برویم؟

استانبول پر از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری است. زیبایی های این شهر در همه جای دنیا شناخته شده است و جاذبه های آن بی شمار است.

مسجد سنت سوفیا

برای معماران و مورخان، نام استانبول با ایاصوفیه مرتبط است. ایاصوفیه شاهکار معماری بیزانسی است و در طول قرن ها افراد مختلفی را به خود دیده است. ایاصوفیه در اصل کلیسایی بود که به دستور ژوستینیان اول – امپراتور روم شرقی – ساخته شد و مسیحیان هزاران سال در آن عبادت می کردند.

کاخ توپکاپی

این کاخ به دستور سلطان محمد ساخته شده و به مدت ۴۰۰ سال اقامتگاه پادشاهان عثمانی بوده که اکنون به موزه تبدیل شده است. آنچه بر اهمیت کاخ توپکاپی در استانبول می افزاید این است که در آن آثار ارزشمندی مانند مانتو، دندان و شمشیر پیامبر به نمایش گذاشته شده است.

مسجد سلطان احمد، بنای تاریخی آبی عثمانی

این مسجد یکی از متمایزترین و منحصر به فردترین مساجد ترکیه است، مسجدی که قرار بود عظمت سلطان احمد را به تصویر بکشد و در مقابل ایاصوفیه قد علم کند. بنابراین معماران سنگ را تمام کردند و این شکوه خارق العاده را برای ابد جاودانه کردند.

برج گاتالا

برج گالاتا استانبول منظره ای برای دیدن استانبول و جزیره زیبای پارایم آدا از بالاست. به خصوص اگر خورشید از بالای سرتان طلوع یا غروب کند، تمام زرق و برق و زیبایی استانبول از یک طرف و غروب از تنگه بسفر جذابیت زیادی دارد.

از دیگر جاذبه های استانبول می توان به میدان تقسیم، تالار شب ترکی، خانه خوش آشام، مسجد سلیمانیه، آب انبار باسیلیکا و غیره اشاره کرد.

هزینه چهار روز اقامت در هتل های استانبول چقدر است؟

اگر قصد دارید با تور هواپیما به استانبول بروید، ما هزینه تور ۴ روزه استانبول را بررسی می کنیم.

قیمت اقامت در هتل گرند دنیز در اتاق دو نفره ۷ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان است. ضمناً قیمت اقامت در اتاق یک تخته ۹ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان است.

در زیر می توانید جزئیات قیمت سایر هتل ها را در جدول زیر بخوانید؛

*لازم به ذکر است قیمت های درج شده در جدول مربوط به سایت های فروش آنلاین می باشد و ممکن است به دلیل نوسانات قیمت و سایر عوامل با قیمت های امروزی متفاوت باشد.*

پکیج و قیمت تور ۴ روزه استانبول ویژه اسفند ۱۴۰۲
هتل کلاس هتل قیمت اتاق دو نفره هزینه اتاق برای تخت یک نفره کودکی با تخت کودکی بدون تخت
هتل گرند دنیز ۳ ستاره ۷,۴۲۰,۰۰۰ ۹,۴۱۰,۰۰۰ ۷,۲۱۰,۰۰۰ ۶,۵۰۰,۰۰۰
بوتیک هتل ۲۴ ۳ ستاره ۸,۴۴۰,۰۰۰ ۱۰,۱۸۰,۰۰۰ ۸,۴۴۰,۰۰۰ ۶,۷۰۰,۰۰۰
اوریل ۳ ستاره ۸,۷۰۰,۰۰۰ ۱۰,۷۰۰,۰۰۰ ۸,۴۴۰,۰۰۰ ۶,۷۰۰,۰۰۰
آترو ۴ ستاره ۹,۴۰۰,۰۰۰ ۱۲,۰۹۰,۰۰۰ ۸,۴۴۰,۰۰۰ ۶,۷۰۰,۰۰۰
هتل گراند هالیک ۴ ستاره ۹,۹۲۰,۰۰۰ ۱۳,۱۴۰,۰۰۰ ۸,۴۴۰,۰۰۰ ۶,۷۰۰,۰۰۰
هتل الیت ورلد ۵ ستاره ۱۲,۹۴۰,۰۰۰ ۱۷,۲۸۰,۰۰۰ ۱۰,۴۸۰,۰۰۰ ۶,۷۰۰,۰۰۰
جواهر بزرگ ۵ ستاره ۱۴,۷۹۰,۰۰۰ ۲۱,۱۴۰,۰۰۰ ۹,۳۱۰,۰۰۰ ۶,۷۰۰,۰۰۰