تور مالدیو ویژه بلک فرایدی با قیمت استثنائی + لیست قیمت

به گزارش همیارتریپ با شروع ایام بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه که تخفیفات فوق العاده ای روی تورهای مسافرتی اعمال می شود، می توانید به یکی از زیباترین مناطق دنیا یعنی کشور مالدیو سفر کنید. کشور مالدیو از زیباترین جزایر در شرق آسیاست که شما را شگفت زده خواهد کرد.

  • کوچکترین و کم جمعیت‌ترین کشور آسیا؛ کشور مالدیو ۵۳۹ هزار نفر جمعیت و ۳۰۰ کیلومتر مساحت دارد. در نتیجه هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک‌ترین کشور قاره آسیا است.
  • مالدیوی یعنی عرب هندوآریایی؛ مردم مالدیو از قوم مالدیوی هستند. تبار اصلی آن‌ها هند و آریایی است و رگه‌هایی از اعراب نیز در میان آن‌ها وجود دارد.
  • اسلام در مالدیو، فقط برای بومیان اجباری است؛ دین رسمی این کشور اسلام است و پیروی از دیگر ادیان در ملأ عام ممنوع و قابل پیگرد قانونی است.البته مسافرین تور مالدیو که در جزیره‌های توریستی مالدیو اقامت دارند، مشکلی از این نظر نخواهند داشت.
  • نیازی به یادگیری زبان دیوهی نیست؛ زبان رسمی کشور مالدیو دیوهی نام دارد که زبانی هند و اروپایی است. اما مردم عادی مالدیو، ارتباط چندانی با گردشگران تور مالدیو ندارند. زیرا گردشگری مالدیو، توسط شرکت‌های بین الملی آمریکایی و فرانسوی اداره می‌شود.
  • دلار، وجه رایج گردشگری در مالدیو؛ واحد پول مالدیو، روفیه مالدیو است که معادل ۱,۴۰۰ تومان خودمان است. اما در تور مالدیو شما نیازی به روفیه نخواهید داشت. در مالدیو دلار خریدار بیشتری دارد.
  • ماله، در اینجا یعنی خانه بزرگ؛ ماله پایتخت و بزرگ‌ترین شهر و مرکز تجاری کشور مالدیو است و در زبان سانسکریت به معنای «خانه بزرگ» می‌باشد. فرودگاه بین‌المللی ابراهیم نصیر، تنها فرودگاه این شهر و بسیار مجهز و مدرن است. گردشگران تور مالدیو از فرودگاه بین‌المللی ماله، مستقیما به جزایر توریستی مالدیو ترنسفر می‌شوند.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی این هفته، برای ۶ روز  سفر رفت و برگشت هوایی به مالدیو و اقامت در هتلCrystal Sands قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق کودک با تخت  مبلغ۸۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که در تور مسافرتی مالدیو  هتل BANDOS ISLAND RESORT  برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۸۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۱۲۸,۱۰۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

 

قیمت تور مالدیو (۶ شب / آذر ماه ۱۴۰۳)

هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت (هرنفر/تومان)
Crystal Sands
۳ ۲ تخته ۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۸۱,۰۰۰,۰۰۰
MEDHFUSHI MALDIVES
۴ ۲ تخته ۸۷,۷۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۱۱۱,۴۰۰,۰۰۰
BANDOS ISLAND RESORT
۲ تخته ۸۸,۰۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۱۲۸,۱۰۰,۰۰۰