تور هوایی ۲ شب یزد در دی ماه ۱۴۰۲ چقدر است؟ + لیست تورهای یزد

به گزارش باملین برای سفرهای نوروزی بسیاری از مسافران به دنبال تور ارزان یزد ویژه ایام عید هستند. در فصل زیبای بهار همه‌چیز تازه شده و ایران رنگ‌وبویی جدید با رایحه‌ی گل‌های بهاری به خود می‌گیرد. در هر شهر ایران که قدم بگذارید؛ در کوچه‌پس‌کوچه‌هایش بوی گل و شکوفه‌های جذاب را استشمام خواهید کرد. شهر یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست و آماده‌ی میزبانی از شما در این فصل است.

از آنجایی که بهترین زمان تور مسافرتی یزد، عید نوروز و فصل بهار نیز معرفی می‌شود؛ این استان شلوغی زیادی را تجربه می‌کند. توریستان، گردشگران و مسافران زیادی در بهار به یزد مراجعه می‌کنند و بیش‌از همیشه این استان پرتردد می‌شود.

همچنین آب و هوای یزد در بهار، معتدل و بسیار دلپذیر می‌شود و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند. البته بهتر است توجه کنید اگر برای کویرگردی به یزد می‌آیید، بهترین زمان سفر به یزد فصل پاییز و زمستان است. در غیراین صورت در بهار نیز می‌توانید از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید و ایام خوشی را برای خود و همسفرهایتان در تور مسافرتی یزد رقم بزنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری داخلی، سفر رفت و برگشت هوایی به یزد به مدت ۲ شب و اقامت در هتل پارسیان صفاییه مبلغ ۵,۷۰۰,۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت ۳ شب اقامت هتل مبلغ۷,۳۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

 

قیمت تور هوایی یزد ( دی ماه ۱۴۰۳)

هتل درجه هتل مدت اقامت قیمت / تومان
پارسیان صفاییه ۵ ۲ شب ۵,۷۰۰,۰۰۰
۳ شب ۷,۳۰۰,۰۰۰
مشیرالممالک ۴ ۲ شب ۴,۹۰۰,۰۰۰
۳ شب ۶,۱۰۰,۰۰۰
فاضلی ۳ ۲ شب ۳,۸۰۰,۰۰۰
۳ شب ۴,۳۰۰,۰۰۰