تور ۵ روزه چابهار چند میلیون تومان است؟ + جدول

به گزارش باملین، این فصل یکی از بهترین زمان ها برای سفر به جنوب کشور است. چابهار یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای مسافران در جنوب کشور است. این شهرستان یکی از جنوبی ترین شهرهای استان سیستان و بلوچستان است. چابهار تنها بندر اقیانوسی کشور است که نزدیکترین آبراه را به کشورهای همسایه ارائه می کند. این شهر زیبا بخشی از منطقه آزاد تجاری است و به عنوان پررونق ترین بندر ایران شناخته می شود.

آب و هوای شهرستان چابهار همانطور که از نامش پیداست در طول سال معتدل و بهاری است. شهر چابهار را می توان خنک ترین بندر جنوبی ایران دانست. این شهر در تابستان نسبت به شهرهای جنوبی خنک تر است. در فصل تابستان هوا معتدل و بهاری است. در طول دو ماه از سال (اردیبهشت و خرداد) رطوبت هوا در این شهر به اوج خود می رسد و هوا به شدت مرطوب می شود. دمای هوای این شهر در ماه های گرم سال از ۳۱ درجه سانتی گراد فراتر نمی رود و در سردترین زمان (دی ماه) به ۱۹ درجه سانتی گراد می رسد.

نقاط تاریخی و دیدنی چابهار

موزه محلی چابهار

این موزه دو طبقه است. در یکی از طبقات اشیای تاریخی کشف شده از شهر چابهار و در طبقه دیگر موزه مردم شناسی و اسناد و کتاب های تاریخی قرار دارد.

هزینه تور 5 روزه چابهار چند میلیون تومان است؟  + جدول

مسجد جامع دزک

یکی از مساجد مهم عصر صفویه است که دیوارهای آن از خشت و گل و سقف آن از تنه درختان خرما ساخته شده است.

مسجد جامع

این مسجد یکی از قدیمی‌ترین مساجد ایران است که قدمت آن به ۱۲۵۰ سال پیش بازمی‌گردد.

جاذبه های طبیعی چابهار

روستای درک

یکی از زیباترین روستاهای چابهار است که کویر و دریا را در کنار هم دارد.

حرا

یکی از جذاب ترین جاذبه های طبیعی ایران است. درختان این جنگل در آب غوطه ور هستند.

هزینه تور 5 روزه چابهار چند میلیون تومان است؟  + جدول

ممنوعیت غارهای مسیتی

غارهای جذاب واقع در روستای تیس به غارهای «بان مسیتی» معروف هستند. در مجموع سه غار وجود دارد که یکی از آنها طبیعی و دو غار دیگر ساخته دست بشر است.

چوب ماکارزان

«مکارزن» نامی است که مردم محلی به درخت انجیر معابد داده اند. بیش از صد سال قدمت دارد و در نزدیکی حرم قرار دارد. هنگامی که ساقه های این درخت به زمین نزدیک شود، تبدیل به ریشه می شود.

هزینه تور چابهار

تور ۵ روزه چابهار با ۴ شب اقامت در هتل رز مکران ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد. همین مدت اقامت در هتل لاله ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

برای اطلاع از هزینه اقامت در هتل های دیگر جدول زیر را مطالعه کنید.

*لازم به ذکر است قیمت های درج شده در جدول مربوط به سایت های فروش آنلاین می باشد و ممکن است به دلیل نوسانات قیمت و سایر عوامل با قیمت های امروزی متفاوت باشد.*

هزینه تور هوایی چابهار در بهمن ماه ۱۴۰۲
هتل رتبه بندی ستاره ای قیمت / تومان
هتل مکران روزا ۹,۸۰۰,۰۰۰
هتل لاله ۴ ستاره ۱۰,۲۰۰,۰۰۰
هتل آذین ۳ ستاره ۱۰,۲۰۰,۰۰۰
هتل آپارتمان شوهاز ۳ ستاره ۱۰,۸۵۰,۰۰۰
هتل بین المللی فردوس ۴ ستاره ۱۱,۸۰۰,۰۰۰
هتل لیپار ۵ ستاره ۱۵,۶۲۰,۰۰۰