تور ۴۷ میلیون تومانی کوش آداسی ترکیه! + لیست قیمت تورهای کوش آداسی

به گزارش باملین تورهای کوش آداسی ترکیه از محبوب ترین تورهای خارجی محسوب می شوند. با توجه به بررسی سایت های گردشگری قیمت تورهای کوش آداسی حدود ۴۷ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

 

قبل از هر چیزی ابتدا باید بدانیم که کوش آداسی کجاست؟! این شهر در کشور ترکیه، استان آیدین و در بخشی از سواحل دریای اژه قرار گرفته است. از جمله مهمترین شهرهایی که در همسایگی کوش آداسی قرار دارند، می‌توان به سلجوق در شمال، گرمنجیک در شمال شرق و سوکه در جنوب شرق اشاره کرد.

همچنین این شهر زیبا تنها به اندازه ۹۵ کیلومتر از ازمیر و ۷۱ کیلومتر از مرکز شهر آیدین فاصله دارد. مکان‌های زیبا و مناطق دیدنی کوش آداسی هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند.
بیشتر از یک هفته در کوش آداسی نمی‌توانید بمانید!

واقعیت این است که پروازهایی که به کوش آداسی می‌روند رفت و برگشت‌شان ۷ روزه است. به طور مثال پروازهایی که پنجشنبه به کوش آداسی می‌روند پنجشنبه هفته بعد بر می‌گردند. این قانون برای پروازهای ایرانی و هم پروازهای خارجی چارتر شده صدق می‌کند. پس تورهای کوش آداسی فقط مدت اقامت ۶ یا ۷ روزه دارند. نه کمتر، نه بیشتر! اما اگر شما اقامت کمتر بخواهید باید پروازهای ترک سیستمی را رزرو کنید که در این صورت قیمت تور شما خیلی گرانتر از حتی تور یک هفته‌ای می‌شود.

 

تابستان فصل گردشگری در این شهر محسوب می‌شود و تورهای ارزان کوش آداسی زیادی در این زمان از سال برگزار می‌شوند. اما اواخر بهار و اوایل پاییز نیز زمان‌های بسیار مناسبی برای سفر به این شهر زیبا و جذاب هستند.

همچنین اگر به دنبال سفری ارزان‌تر و مکان‌های خلوت‌تر در این شهر هستید، بهتر است سفر خود را متناسب با شرایط آب و هوایی برای فصل زمستان برنامه ریزی کنید.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی؛ برای۶ شب سفر رفت و برگشت هوایی به کوشی آداسی و اقامت در هتلPine Bay Holiday Resort قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۳۰,۹۷۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۴۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان اعلام کرده است.

این در حالی است که هتلRichmond Ephesus Resort برای همین مدت اقامت  در سفر رفت و برگشت به کوشی آداسی قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۲۵,۲۴۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۴۰,۱۹۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور کوش آداسی (۶ روز / آبان ماه ۱۴۰۳)

هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت / تومان
Pine Bay Holiday Resort ۵ ۲ تخته ۳۰,۹۷۰,۰۰۰
۱ تخته ۴۷,۵۰۰,۰۰۰
Fantasia Hotel De Luxe ۴ ۲ تخته ۲۶,۲۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۳۵,۱۰۰,۰۰۰
Richmond Ephesus Resort ۳ ۲ تخته ۲۵,۲۴۰,۰۰۰
۱ تخته ۴۰,۱۹۰,۰۰۰