تولد شیک و ساده دختر شاهرخ استخری / تیپ متفاوت همسر شاهرخ استخری در تولد دخترش!

به گزارش باملین شاهرخ استخری بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون و اهل تهران است. شاهرخ در سال۹۰ بود که با سپیده بزمی پور ازدواج کرد و اکنون این زوج صاحب دو دختر به نام های پناه و نبات هستند. این بازیگر که در ابتدا اعتقاد داشت نباید تصویری از همسر خود در فضای مجازی منتشر کند، پس از مدتی سبک زندگی خانوادگی خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و تقریبا سالهاست که در سینما و تلویزیون کم کار شده است.

 

خانواده استخری

 

 

این تولد بسیار ساده و بدون کیک تولد آنچنانی و تم‌های عجیب و غریب برگزار شده و همین موضوع نیز سوژه بحث بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است. برخی این اقدام خانواده استخری را ستوده و برخی از آن انتقاد کرده‌اند

 

شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ در تهران، ( ولی در شناسنامه اش متولد ۲۸ شهریور ۱۳۶۰ می باشد) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد. او فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک تر از خودش دارد. خواهرش که یکسال از او کوچک تر است فوق‌لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد.

خانواده استخری

 

شاهرخ استخری تا سوم دبستان، ساکن بلوار کشاورز بوده است و از آن به بعد در شهرک غرب زندگی می کند. سوم دبستان را در مدرسه ۱۵ خرداد و دوره راهنمایی‌اش را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان اش را در فجر دانش تحصیل کرده است.

 

کودکی شاهرخ استخری

وی از خدمت سربازی معاف شده است چون پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است. فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی‌گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

 

دختران شاهرخ استخری

 

شاهرخ استخری در سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۱ ساله بود با سپیده بزمی پور ازدواج کرد

شاهرخ استخری

 

این زوج اولین بار مرداد ۱۳۹۲ صاحب یک دختر بنام پناه استخری شدند. دومین فرزند آنها باز هم یک دختر بنام نبات استخری متولد آبان ۹۷ بود. هر دو دختر شاهرخ استخری متولد بلژیک هستند.

همسرم ۲۰ سال قبل از ایران رفته بود و مقیم خارج از کشور بود .ما از طریق دوستی مشترکمان با هم آشنا شدیم وایشان به ایران آمدند وبعد از یکسال آشنایی با هم ازدواج کردیم.