تو شب یلدا چجوری آرایش کنیم که از همه جذاب تر باشیم؟

شب یلدا یکی از شب های خاص برای ما ایرانی هاست. همه ما دوست داریم در این شب جذاب و دوست داشتنی به نظرم برسیم. خصوصا زمانی که فامیل های قدیمی دور هم جمع می شوند و شاید در طول سال فقط همین یک شب است که فرصت خوبی برای دید و بازدید و دورهمی است. به همین دلیل مدل آرایش کردن خانوم ها در این شب خیلی مهم و تو چشم است! در این مطلب از سایت باملین قصد داریم آرایش کردن در شب یلدا را به شما آموزش دهیم و نکات مهمی را به شما بگوییم که اگر آن ها را رعایت کنید قطعا در شب یلدا جذاب تر از بقیه به نظر می رسید. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

آموزش آرایش شب یلدا؛ در شب یلدا چگونه آرایش کنیم؟

برای شروع ابتدا نیاز است تا انواع رنگ های سایه و مژه مصنوعی، کانسیلر، خط چشم ، ریمل و…. داشته باشید. آرایش کردن باعث زیبایی و جذابیت چهره شما خواهد شد و در روحیه شما تاثیر زیادی دارد.

 

برای آرایش شب یلدا از کانسیلر استفاده کنید!

قبل از اینکه از کرم پودر بخواهید استفاده کنید، سعی کنید برای دور چشم خود کانسیلر بزنید. کانسیلر باعث خواهد شد تا آرایش شما در مدت زمان زیادی خراب نشود و به همان شکل اولیه خود باقی بماند.

 

استفاده از خط چشم برای آرایش شب یلدا

اگر برای روز میخواهید از خط چشم استفاده کنید، زیاد روی ان مانور ندهید و یک خط چشم نازک و ریمل بکشید. ولی اگر برای شب میخواهید این آرایش را انجام دهید، بهتر است تا خط چشم را پهن بکشیده تا در شب دیده شود.

 

ریمل اسنس صورتی در آرایش شب یلدا

یکی از بهترین ریمل هایی که میتوانید از آن استفاده کنید و بسیار طرفدار دارد، ریمل اسنس صورتی است. سعی کنید پلک پایین را هم ریمل بزنید زیرا در زیبایی شما تاثیر بسیاری خواهد گذشت.

 

آرایش شب یلدا دخترانه

در این آرایش بیس پایه رنگی قرمز و سبز است اما این به این معنا نیست که نمیتوان از رنگ های دیگر استفاده کرد. برای جذاب تر شدن آرایش هم می توانید از اکسسوری های مناسب یلدا استفاده کنید مثلا گوشواره انار ، تل با تزیینات یلدایی و …