تپل ها بخوانند؛ این استایل ها شما را لاغر نشان می دهد!

چاقی بیش از حد یا تا حدی تپل بودن می تواند استایل شما را خراب کند به خصوص اگر ندانید که چه لباس هایی شما را لاغرتر نشان می دهند. ورزش کردن و یا رژیم غذایی مناسب اصلی ترین راه حل برای مشکل چاقی است، اما مطمئنا این راه حل ها هم زمان بر خواهد بود. بنابراین بهتر است با استایل هایی که شما را لاغرتر نشان می دهند هم آشنا شوید. در این مطلب از باملین به شما آموزش می دهیم که چه لباسی بپوشید تا شکم ها، پهلو ها و به طور کلی بدن شما را لاغرتر نشان دهد.

۱- لباس های تنگ و چسبان نپوشید

اگر می خواهید شیک تر به نظر برسید، تاپ و لباس های تنگ و چسبان به تن نکنید. این گونه لباس ها چربی های شکم و پهلو را به راحتی نمایان می کنند. از لباس های دراپه، چند لایه و تاپ هایی که در قسمت شکم دارای روکش هستند استفاده کنید. این لباس ها شکم و پهلو را تا حد زیادی پنهانی می کنند.

 

۲- ساق و شلوارهای تنگ را با لباس های بلند، پوشیده و نامتقارن بپوشید

ساق و شلوارهای تنگ بهترین دوست شما هستند. آنها شکم و پهلو را کوچک تر از آنچه که هست، نشان می دهند. پوشیدن تونیک و لباس های بلند همراه با ساق و شلوارهای تنگ اندام شما را فوق العاده می کند و هیچ کس متوجه چربی های شکم و پهلویتان نخواهد شد.


۳- از خطوط عمودی برای پوشاندن چاقی خود استفاده کنید

ژاکت های کش باف پشمی بلند، کت، پانچو، جلیقه بدون آستین و لباس های کیمونو با ایجاد خطوط عمودی بلند بر روی استایلتان شما را لاغرتر از آنچه که هستید، نشان می دهند. به عنوان مثال می توانید با پوشیدن یک لباس سرمه ای، قرمز، مشکی یا خاکستری رنگ در زیر این ژاکت کش باف یک ستون لاغر در مرکز لباس خود ایجاد کنید. این کار موجب می شود لاغرتر به نظر برسید.


۴- از کمربند درست استفاده کنید

هنگام انتخاب کت، تاپ و ژاکت نیازی نیست از لباس های کمربند دار دوری کنید. کمربند این لباس ها را کمی بالاتر ببندید، این کار توجه دیگران را از پهن ترین قسمت شکم شما دور می کند.


۵- پیراهن یا تاپ را روی شلوار و دامن بیندازید

اگر پیراهن یا تاپ را در داخل دامن یا شلوار بگذارید، شکم و پهلویتان بیشتر نمایان می شود و در پهن ترین قسمت شکمتان خط ایجاد می شود. پس از این کار اجتناب کنید و لباستان را روی شلوار یا دامن بیندازید.


۶- از شلوارهای فاق بلند استفاده کنید

شلوارهای فاق کوتاه تمام شکم را نمی پوشانند و موجب ایجاد برآمدگی بزرگی در این قسمت می شوند. بنابراین از یک شلوار فاق بلند برای پوشاندن و کوچک نشان دادن تمام قسمت های شکمتان استفاده کنید.


۷- از تاپ و بلوز طرح دار استفاده کنید

اگر یک تاپ طرح دار را با نکاتی که پیش تر گفتیم ترکیب کنید، به شما قول می دهیم که هیچ کس متوجه بزرگ بودن شکم و پهلوی شما نمی شود!


۸- از گن استفاده کنید

گن های شکم و پهلو برای کوچکتر نشان دادن شکم عالی هستند. این لباس ها شما را خوش اندام تر می کنند، اما از آنجا که فشار زیادی به قسمت شکم و پهلو وارد می کنند، می توانند موجب بروز مشکلاتی مانند رفلاکس معده، تحریک روده و حتی کاهش گردش خون شوند. از این رو توصیه می شود از گن های لاغری تنها در رویدادهای خاص استفاده کنید.


۹- توجه را به قسمت های دیگر بدنتان جلب کنید

کاری کنید که شکمتان جلب توجه نکند. می توانید با پوشیدن یک لباس دکلته یا دامن کوتاه توجه دیگران را به شانه ها یا پاهای خود جلب کنید و یا با پوشیدن شلوار و یک جفت کفش زیبا و پاها و کفشتان را در معرض دید قرار دهید.


۱۰- به آستین لباستان توجه کنید

برای مخفی کردن شکم احتمالا اول از هر چیزی به فکر پوشیدن لباسی می افتید که روی شکمتان بیفتد و آن را پنهان کند. اما جالب است بدانید آستین لباس هم نقش مهمی در بزرگتر به نظر رسیدن شکم دارد. اگر انتهای آستین‌های لباس شما با پهن ترین قسمت شکمتان در یک راستا باشد، شکمتان بیشتر جلب توجه خواهد کرد. بنابراین سعی کنید لباسی بپوشید که آستین هایش به بالای شکم و یا پایین باسن ختم شود.