تیپ حاشیه ساز یکتا ناصر در اکران عمومی فیلم منوچهر هادی!

به گزارش باملین یکتا ناصر یکتا ناصر بازیگر معروف ایرانی که در این روزها حرف های زیادی در مورد رابطه او و همسرش منوجهر هادی منتشر می شود، با تیپ جنجالی و بدون همسرش در اکران عمومی فیلم حدود هشت صبح حاضر شد.

 

 

استایل یکتا ناصر

اکران مردمی فیلم «حدود ۸ صبح» با حضور عوامل فیلم در پردیس کورش برگزار شد. یکتا ناصر و دخترش در این مراسم حضور پیدا کردند. حدود ۸ صبح فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی منوچهر هادی و نویسندگی منوچهر هادی و سعید دولتخانی محصول سال ۱۴۰۱ است.

بیوگرافی یکتا ناصر

 

تیپ یکتا ناصر

 

یکتا ناصر متولد ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران، بازیگر است،فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، بصورت اتفاقی وارد بازیگری شد و حالا همسرش نیز کارگردان است او ۱۶۵ سانتی متر قد دارد.

بازیگری اتفاقی

 

عکس یکتا ناصر

 

در سال ۱۳۷۶ وقتی ۱۹ سالم بود، یک روز یکی از دوستانم گفت باید خواهر ۵ ساله اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد و از من خواست همراه او بروم من هم به قصد همراهی با او به آن دفتر رفتم.آنجا به من گفتند حالا که تا اینجا آمده اید شما هم یک فرم پر کنید، یک عکس پرسنلی هم که در کیفم بود را روی فرم گذاشت و تحویل دادم .چند وقت بعد تماس گرفتند و من را برای بازی در سریال شش قسمتی گل های کاغذی (سال ۷۶) دعوت کردند که به این ترتیب وارد این عرصه شدم

 

اینستاگرام یکتا ناصر

از تلویزیون تا سینما

 

بعد از اولین تجربه، سال ۱۳۷۷ دوباره در سریال عید آن سال ها بازی کرد تا اینکه سال ۱۳۸۰ با فیلم سینمایی ساقی بازی در سینما را نیز تجربه کرد

ازدواج

 

یکتا ناصر در اسفند ۱۳۹۴ وقتی ۳۷ ساله بود با منوچهر هادی ۴۱ ساله ازدواج کرد، آشنایی این دو با فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه از سال ۱۳۹۰ شروع شد.ثمره این زندگی یک دختر بنام سوفیا متولد آذر ۱۳۹۵ می باشد.