تیپ خفن بهاره رهنما باز هم حاشیه ساز شد / خانم بازیگر دست بردار نیست!

به گزارش باملین بهاره رهنما از بازیگران پرحاشیه سینمای ایران است که دو ازدوجا منجر به طلاق داشته و به تازگی اخباری مبنی بر ازدواج جدید او هم منتشر شده است. بهاره رهنما به تازگی عکس جدیدی با آرایش غلیظ از خود منتشر کرد.

 

عکس جدید بهاره رهنما

 

عکس جدید منتشرشده بهاره رهنما با استایل جدید و متفاوتش نظر همه کاربران را به خود جلب کرده است!

 

بهاره رهنما از بازیگران فعال در سینما و تلویزیون کشورمان است که در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در شهر اراک به دنیا آمده است. او در نویسندگی، کارگردانی، تهیه کنندگی، بازیگری و تبلیغات و در فضای مجازی اینستاگرام بسیار فعال است. بهاره رهنما یک کافه رستوران به نام “گوزن” را در محله  سعادت آباد تهران دارد که مدیریت آن برعهده اوست و در اوقات بیکاری به این کافه می رود. او از معدود هنرمندان وبلاگ نویس است و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی را هم دارد.

 

بهاره راهنما

 

کودکی و خانواده بهاره رهنما

بهاره رهنما تا ۱۰ سالگی یک بچه حاضرجواب و به اصطلاح سرتق بود، همچنین ترانه ها و قصه های زیادی را برای ادا درآوردن در جمع بزرگترها اجرا می کرد.

 

تحصیلات بهاره رهنما

 

جوانی بهاره رهنما

بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه آزاد دارد. او در سال ۱۳۷۰ به شکل جهشی درس خواند که موجب ورود او به دانشگاه شد و پس از اخذ مدرک لیسانس ادبیات نمایشی به دانشگاه حقوق رفت.

 

ورود بهاره رهنما به عرصه هنر

بهاره رهنما از دوران کودکی علاقه بسیاری به بازیگری داشت و در سال ۱۳۷۰ که ۱۷ ساله بود در تست بازیگری فیلم «افعی» در کنار جمشید هاشم‌پور شرکت کرد. این بازیگر مشهور با فیلم «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰» در سال ۱۳۸۰ شناخته شد و بعد از آن با فیلم «گاوخونی» در سال ۱۳۸۱و درنهایت با فیلم «چارچنگولی» در سال ۱۳۸۷ به شهرت رسید. اوج درخشش بهاره رهنما در تلویزیون با سریال «زیرزمین» در سال ۱۳۸۵ بود.

 

کودکی بهاره رهنما