جدیدترین مدل النگوی طلای مینیمال ۱۴۰۳

النگو از مهمترین و محبوب ترین اکسسوری های زنانه است که اکثر خانم ها به آن علاقه دارند. البته النگوهای ترند و مدرن امروزی شباهت کمتری به النگوهای قدیمی دارند و طرح های مینیمال و ساده بیشتر مد شده اند. اگر به النگوی طلا علاقه دارید پیشنهاد می کنیم به دنبال النگوهای مینیمال و ساده باشید که استایل زیباتر و امروزی تری خواهید داشت. در این مطلب از باملین قصد داریم جدیدترین مدل النگوی طلای مینیمال را به شما معرفی کنیم.

 

 

النگوهای طلای مینیمال

اگر شما هم از زیورآلات مینیمال خوشتان می‌آید با ما همراه باشید تا این النگوهای شیک و ساده را به شما نشان دهیم.

این النگوهای شیک و ساده را می‌توانید به صورت ست های دوتایی، سه تایی و چندتایی در کنار هم استفاده کنید؛ برخی دوست دارند النگوهای مینیمال را به دستبندهای ظریف ست کنند که این هم ایده خوبی است.

النگوهای مینیمال در متریال متنوعی تولید می‌شوند؛ گران ترین این النگوها از جنس طلا است که به دو صورت طلای زرد و سفید در دسترس می‌باشد که شما باید با توجه به رنگ و تناژ پوست تان النگوی مناسبی را انتخاب نمایید.

علاوه بر این وزن النگو، عیار آن و اجرتی که برای ساخت در نظر گرفته شده بر روی قیمت نهایی این النگوهای طلای مینمیال تاثیر می‌گذارد.

النگوهای مینیمال در طراحی های متنوعی عرضه می‌شوند. برخی به صورت النگو  ریز و ساده هستند که هیچ وقت از مد نمی‌افتند و شما می‌توانید به صورت تک یا چندتایی از آن استفاده کنید. در کنار آن النگوهای آینه‌ای قرار دارد که نسبت به مدل قبلی مجلسی‌تر است و درخشندگی بیشتری دارد.

النگوهای مینیمال تراش نیر نمونه‌ی محبوب دیگری هستند که با طرح هایی که روی آن حک شده به گونه‌ای نشان می‌دهد که انگار پر از سنگ های قیمتی است.

در نهایت النگوهای طلای انعطاف پدیز به صورت باز طراحی شده و بیشتر مورد پسند نسل جوان است و حالت اسپرت تری دارد.

 

 

النگو آینه ای طلا مینیمال
النگو آینه ای طلا مینیمال

النگو ست مینیمال
النگو ست مینیمال

النگو مدرن مینیمال
النگو مدرن مینیمال

النگو جالب مینیمال
النگو جالب مینیمال

النگو هندسی مینیمال
النگو هندسی مینیمال

النگو چندتایی مینیمال
النگو چندتایی مینیمال

النگو حکاکی شده مینیمال
النگو حکاکی شده مینیمال

 

 

النگو درشت مینیمال
النگو درشت مینیمال

النگو شیک مینیمال
النگو شیک مینیمال

النگو ناز مینیمال
النگو ناز مینیمال