جدیدترین مدل شلوار کارگو اسکینی زنانه که باید بخرید! | ۱۰ مدل ترند ۲۰۲۴

شلوارهای کارگو در این روزها از ترندترین مدل های شلوار زنانه و مردانه هستند. معمولا شلوار کارگو به عنوان شلوارهای شش جیب و گشاد شناخته می شوند، اما جدیدترین مدل شلوار کارگو، کارگوهای اسکینی هستند که فیت تر و جذب تر هستند. کارگوهای اسکینی می توانند استایل جذابی را برای افراد خوش اندام ایجاد کنند. اگر به شلوارهای گشاد امروزی علاقه ای ندارید و همچنان  طرفدار اسکینی هستید، میتوانید ترکیبی از کارگو و اسکینی را انتخاب کنید. در این مطلب از باملین جدیدترین مدل شلوار کارگو اسکینی را به شما معرفی میکنیم.

 

 

استایل کردن شلوار کارگو اسکینی زنانه

استایل کردن شلوار کارگو تنگ و چسبان اندکی سخت است و نمی‌توان آن را با هر لباسی پوشید. با اینحال این شلوار یک استایل شیک و دخترانه برای شما به وجود می‌آورد که بسیار مد روز است.

شما می‌توانید این شلوار کارگو را با یک هودی در زمستان بپوشید. علاوه بر این می‌توانید آن را با یک تی شرت جذب ست کنید.

اگر به دنبال یک استایل خانومانه هستید؛ می‌توانید آن را با مانتوی کوتاه بپوشید؛ مانتوهای بلند برای استایل کردن این نوع شلوار کارگو، مناسب نیست.

 

 

۲۶ شلوار کارگو اسکینی

وقتی صحبت از شلوارهای کارگو به میان می‌آید، ممکن است این تصویر در ذهن شما ایجاد شود؛ یک شلوار گشاد قهوه‌ای که جیب‌های زیادی دارد. این تا حدی درست است اما تمام واقعیت نیست. هنگامی که شلوارهای کارگو برای اولین بار در دهه ۹۰ محبوب شدند، بیشتر آنها به رنگ خاکی و قهوه ای، گشاد و دارای جیب های زیادی بودند.

اما امروزه، شلوارهای کارگو با طرح های مختلف، از کارگو اسکینی و جذب گرفته تا مدل های گشاد و یا خیلی کوتاه تولید می‌شوند. همچنین شلوارهای کارگو در همه رنگ های مختلف مانند قهوه ای، سبز، مشکی، سفید، سرمه ای و آبی روشن و … در دسترس می باشند.

اگرچه پوشیدن شلوار کارگو در مناسبت‌های رسمی یا نیمه رسمی مناسب پیشنهاد نمی‌شود ، اما می‌توانید این شلوارهای جذاب را با استایل های متفاوتی بپوشید و برای موقعیت‌های غیررسمی مانند یک قرار شام، پیاده‌روی و … خوش تیپ شوید.

 

شلوار کارگو طوسی اسکینی

 

شلوار کارگو جین اسکینی

 

شلوار کارگو سبز اسکینی

 

شلوار کارگو اسکینی جذاب

 

شلوار کارگو ارتشی

 

شلوار کارگو شیک

 

شلوار کارگو تیره اسکینی

 

شلوار کارگو دخترانه اسکینی

 

شلوار کارگو زنانه اسکینی

 

شلوار کارگو سبز اسکینی

 

شلوار کارگو اسکینی استخوانی

 

شلوار کارگو اسکینی کرم