جدیدترین مدل مانتو کتی برای عید ۱۴۰۳

مانتو کتی از ترندترین لباس های زنانه امروزی است که برای عید نوروز ۱۴۰۳ مد شده و خانم های زیادی برای خرید آن اقدام می کنند. مانتوهای کتی در طرح ها و مدل های مختلفی و با جنس های متفاوتی تولید می شوند. این نوع لباس در طرح های اسپرت و رسمی تولید می شود که می توانید با توجه به سلیقه ای که دارید از بین آنها بهترین انتخاب را داشته باشید. معمولا مانتوهای کتی باب میل همه اقشار جامعه هستند چون زیبایی و وقار خاصی را به استایل شما می دهند. در این مطلب از باملین می توانید با جدیدترین مدل مانتو کتی برای عید آشنا شوید.

 

 

۱٫ مانتو کتی جدید سوزن‌دوزی شده

مانتو کتی جدید سوزن دوزی شده، یکی از جذاب‌ترین و خاص‌ترین مانتو کتی‌هایی است که برای سال ۱۴۰۳ مد شده است. پارچه‌های سوزن دوزی شده سرشار از طرح و رنگ هستند و با حال‌وهوای فصل بهار همخوانی دارند.

 

 

تفاوتی ندارد که شما دلباخته چه رنگی باشید، در میان تنوع مانتو کتی سوزن دوزی شده می‌توانید طرح و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. این مدل مانتو کتی جدید، هم با شلوار و هم با دامن هماهنگ می‌شود. شما می‌توانید بر اساس رنگ‌های بکار رفته در پارچه مانتو کتی خود، شلوار یا دامن‌های متفاوتی تهیه کرده و هربار در استایلی متفاوت ظاهر شوید.

۲٫ مانتو کتی جدید بلیزر

یکی از جدیدترین مانتو کتی‌هایی که سال ۱۴۰۳ مد شده است، مانتو کتی با یقه بلیزر است. این مدل مانتو کتی‌ها کلاسیک هستند و هرگز از مد نمی‌افتند. بعلاوه، مانتو کتی بلیزر را می‌توان به سبک‌های متفاوت اسپرت، کژوال و حتی اولدمانی استایل کرد.

این مانتو کتی‌ها عموما با شلوار پوشیده می‌شوند و زیرشان می‌توانیم انواع شومیز‌ها با یقه مردانه، خرگوشی و غیره را بپوشیم. اگر به استایل‌های کلاسیک علاقه داشته باشید نیز می‌توانید مانتو کتی بلیزر را با جلیقه و شلوارهای پیلی‌دار ست کنید که نتیجه به شدت جذاب خواهد بود.

۳٫ مانتو کتی جدید با شلوار

یکی از ترندترین لباس‌هایی که برای عید سال ۱۴۰۳ به شدت مد شده و توصیه می‌شود، پوشیدن مانتو کتی با شلوار ستِ آن است. در اکثر مواقع و در طراحی‌های جدید، مانتو کتی‌ و شلوار را با جلیقه نیز هماهنگ می‌کنند. این مدل لباس‌ها هم برای مهمانی‌های عید مناسب هستند و هم می‌توانیم بعنوان لباسی رسمی برای سرکار رفتن روی آن حساب باز کنیم.

زیر این مدل مانتو کتی جدید می‌توان انواع شومیزها را پوشید و یا حتی با یک پیراهن مردانه آن را ست کرد. چنین استایلی زنان را به شدت جذاب و قدرتمند نشان می‌دهد و اگر در انتخاب رنگ وطرح آن کمی وسواس به خرج دهیم قطعا جذاب‌ترین لباس عید سال‌های عمرمان را خریده‌ایم.