جدیدترین مدل موی باب دخترانه ۲۰۲۴ که باید داشته باشید! | مدل موی باب خیس زیبا و شیک

مدل موی باب یکی از ترندترین مدل موهای دخترانه است که در این سالها سلبریتی های زیادی از آن در استایل خود استفاده کرده اند. در واقع انواع مدل موی باب وجود دارد که یکی از ترندترین آنها، مدل موی باب خیس است. این مدل مو با نام “باب هیدرو” نیز شناخته می شود و توسط سلبریتی های مانند جنیفر لوپز استفاده شده است. اگر شما هم به دنبال مدل موهای ترند و جذاب هستید که سلبریتی ها از آنها استفاده می کنند، می توانید مدل موی باب خیس را انتخاب کنید. در این مطلب از باملین با جدیدترین مدل موی باب دخترانه آشنا خواهید شد.

 

 

مدل موی باب خیس

مدل موی باب هیدرو یا باب خیس که توسط آرایشگر معروفی به نام «تام اسمیت» طراحی شده است، در فرش قرمز و مراسم های دیگر توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. این مدل مو، در واقع یک مدل موی کوتاه، صاف یا چند لایه است که طوری طراحی شده که صاف به نظر برسد، گویی تازه از حمام خارج شده اید!

موی باب هیدرو به غیر از ظاهر عجیب و غریب، فوایدی نیز دارد؛ این مدل مو جلوه ای مرطوب به موهای شما می بخشد و این امکان را به شما می دهد که در مدت کوتاهی موهای به هم ریخته خود را احیا کنید. از طرفی می توانید از آن به عنوان فرصتی برای ترمیم و آبرسانی به موهای خود استفاده کنید. این یک ترفند عالی برای افرادی است که زمان کافی برای رسیدگی و آبرسانی به موهایشان را ندارند. این مدل مو بر روی انواع موها از موج‌دار گرفته تا صاف، قابل‌اجراست و علاوه بر خانم ها، آقایان نیز می توانند موهای خود را به این روش حالت دهند. در ادامه چند مدل موی باب هیدرو که توسط سلبریتی ها نیز مورد استقبال قرار گرفته اند را مشاهده می کنید:

 

 

۱- باب صاف

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، شارلیز ترون به سادگی موهای صاف و کناره های آن را در پشت گوش های خود ثابت کرده است. این موهای بلوند صاف و صیقلی یک تغییر شیک و زیبا برای موهای باب همیشگی شما به ارمغان می آورد و برای گذراندن یک مراسم شبانه یا عصرانه عالی است. این روش حالت دادن موها را می توان به کمک یک اتوی مو، محافظ حرارت و براق کننده مو بر روی انواع موهای متوسط تا بلند اجرا کرد.

۲- باب مجعد خیس

اگر موهایتان مجعد یا حالت دار است، می توانید برای حالت دادن آن از موهای ریحانا الهام بگیرید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، جلوه مرطوب موها موجب شده تا فرهای موهای ریحانا بسیار زیباتر و براق تر به نظر برسد. اگر با موهای وز دست و پنجه نرم می کنید یا می خواهید بدون استفاده از حرارت موهایتان را حالت دهید، این مدل مو مناسب شما خواهد بود.

۳- باب جسورانه

این مدل موی کاترینا گراهام یک مدل موی باب خیس جسورانه است که در آن جلوی موها به سمت بالا و عقب کشیده شده است و کناره ها در پشت گوش جمع شده اند. یک مدل موی بی دردسر و شیک؛ مناسب زمانی که پس از خروج از استخر، قصد شرکت در یک مراسم را دارید!

۴- LOB HYDRO

یک مدل موی  LOB را می توان به سادگی با استفاده از یک موس حالت دهنده، ماسک و روغن موی مغذی به حالت خیس درآورد. مانند این مدل موی مارگو رابی که زیبایی خاصی به استایل بلوند او بخشیده است.

۵- میکرو باب

موهای میکروباب جنیفر لوپز با برش فوق العاده اش در حالت مرطوب عالی به نظر می رسند. خصوصا با چند رشته مویی که صورتش را قاب کرده اند.