جدیدترین مدل موی فر رترو برای عروسی و نامزدی ۲۰۲۴

مدل موی فر رترو از جدیدترین و ترندترین مدل موهای عروس امروزی است که بسیاری از تازه عروس ها به  آن علاقه دارند. این مدل مو به نام مدل موی فر هالیوودی هم شناخته می شود و یک مدل موی کلاسیک، شیک و زیبا به شمار می رود. در این مطلب از باملین هم قصد داریم به معرفی جدیدترین مدل موی فر رترو برای عروسی و نامزدی بپردازیم تا در آستانه زندگی مشترک و برای مهمترین شب زندگیتان بهترین مدل مو را انتخاب کنید.

 

 

مدل موی فر رترو (فر کلاسیک هالیوودی)

مراسم‌های مختلف مانند جشن عروسی، نامزدی، تولد و … از آن استفاده کنید.

اگر عاشق موهای فر و کرلی زیبا و باز هستید؛ حتماً از مدل موی فر رترو یا فر هالیوودی استفاده کنید. این مدل مو به مرور به روز شده و  امروزه یک مدل مو فر هالیوودی طبیعی و مدرن به حساب می‌آید که موهای شما را پر و حجیم اما شیک و طبیعی نشان می‌دهد..

موهای فر رترو و کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتند! شما می‌توانید به راحتی این مدل موی شیک را روی موهای کوتاه و بلند پیاده کنید. موهای جلوی سرتان را نیز می‌توانید به صورت کاملاً بسته و یا به صورت مدل موی یک طرفه و یا فرق از وسط مدل دهید و از تاج‌های ظریف و یا ریسه استفاده کنید که کاملاً سلیقه ای است.

برخی عروس خانم‌ها ترجیح می‌دهند از مدل موی فر رترو همراه با تور عروس استفاده کنند که کلاسیک‌تر است.

فرهای رترو ممکن است به صورت فرهای ریز یا درشت باشند. با اینحال فرهای درشت و باز در این مدل مو رایج ترند.  برخی از اتو و برخی از بابلیس برای این مدل فر استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با انتخاب اندازه انبر دستگاه فر کننده خود، این فرهای درشت و متوسط را به راحتی ایجاد کنید.

بابلیس بزرگ‌تر برای فرهای بزرگ‌تر و شل‌تر و بابلیس کوچک‌تر برای فرهای متراکم‌تر و سفت‌تر مناسب هستند.

به طور کلی با توجه به حجم بودن موها در این مدل مو، فر رترو مناسب افرادی است که صورت لاغری دارند. بنابراین قبل از اینکه این مدل زیبا را برای روز عروسی تان انتخاب نمایید؛ با آرایشگرتان مشورت کنید.

 

 

مدل موی بلوند فر رترو
مدل موی بلوند فر رترو

مدل موی مشکی فر رترو
مدل موی مشکی فر رترو

مدل موی عروس فر رترو
مدل موی عروس فر رترو

مدل موی دخترانه فر رترو
مدل موی دخترانه فر رترو

مدل موی بلوند فر رترو
مدل موی بلوند فر رترو

مدل موی کوتاه فر رترو
مدل موی کوتاه فر رترو

مدل موی دم اسبی فر رترو
مدل موی دم اسبی فر رترو