جدیدترین کیف دوشی زنانه مد شده برای عید ۱۴۰۳

کیف زنانه در استایل خانم ها تاثیر زیادی دارد و می توانید با کیف های مختلفی که امسال مد شده، استایل خاص تر و شیک تری داشته باشید. انتخاب کیف درست برای استایل اهمیت زیادی دارد و در صورت انتخاب اشتباه، استایل خوبی نخواهید داشت. از کیف دوشی گرفته تا کیف مجلسی، کیف کمری و … از انواع کیف زنانه هستند که باید بخرید. در این مطلب از باملین جدیدترین کیف دوشی زنانه مد شده برای عید ۱۴۰۳ را معرفی می کنیم.

 

 

کیف دوشی

کیف‌های دوشی از بهترین و کاربردی‌ترین کیفها هستند. آنها را می‌توانید به صورت کج یا روی شانه بیندازید. کیف‌های دوشی در گذشته ابعاد بزرگتری داشت و بیشتر در آن اندازه‌ها موردپسند بود ولی ترند جدید کیف بیشتر روی کیف‌های کوچک متمرکز است.

کیف مجلسی

برای مهمانی‌های رسمی نیاز به کیف مجلسی دارید. نمی‌توانید در یک مهمانی که با افراد آن رودربایستی دارید یا زمانی که به رستوران و فضای عمومی دعوتتان کرده‌اند با کیف رو دوشی تشریف ببرید! بهتر است کیف مجلسی مناسبی داشته باشید. برای اینکه هزینه‌ها بالا نرود خودتان باید درنظر بگیرید که بیشت به چه سبک مهمانی‌هایی دعوت خواهید شد و سپس دست به خرید بزنید!

کیف‌ مینی

مدتی است کیف‌های مینی خیلی مد شده و مورد استقبال هم قرار می‌گیرد. کیف‌های کوچکی که فقط به اندازه یک گوشی تلفن همراه جا دارند. با کت و شلوار و مانتو هم زیبایی خودش را دارد و حتی با شومیز و دامن هم می‌توانید ست کنید.

کیف حصیری

کیف‌هایی از جنس حصیر از سال گذشته بیشتر مورد توجه بوده‌اند. قیمت پایینی هم ندارند ولی برای فصل بهار در کنار یک استایل کژوال خیلی زیبا می‌شود. اگر طرفدار تیپ کلاسیک و رسمی هستید این کیف‌ها برای شما مناسب نیست.

کیف بند زنجیری

این کیف‌ها زیبایی خاص خود را دارند. هم دل رسمی پوش‌ها را به دست می‌آورند و هم کسانی که چندان دربند تیپ کلاسیک نیستند آنها را دوست دارند. کیف‌های بند زنجیری خیلی در بازار زیاد شده است و این نشان از طرفداران زیاد آنها دارد.

کیف کمری

اگر بیشترین زمان تعطیلات را در سفر به سر می‌برید از کیف‌های کمری غافل نشوید. در جنس‌ها و رنگ‌های مختلفی موجود هستند و برای راحتی در سفر خیلی مناسبند.