جذاب ترین مدل لباس برای افراد چاق و شکم دار | با این لباس ها لاغر شوید!

افراد چاق شاید اعتماد به نفس خود را به علت لباس اشتباهی که می پوشند از دست بدهند و زیاد در اجتماع ظاهر نشوند. در حالی که خیلی راحت می توانند با شناخت درست از استایل برای افراد چاق، خود را لاغرتر نشان دهند و استایل مناسب خود را داشته باشند. اگر به هر دلیلی اندام ایده آلی ندارید و فرصت لاغر شدن با ورزش یا رژیم غذایی را ندارید می توانید با انتخاب استایل درست، لاغری خود را بپوشانید. در این مطلب از باملین ترفندهایی را به شما آموزش میدهیم تا با لباس پوشیدن درست لاغر به نظر برسید.

 

 

رنگ تیره بپوشید تا لاغرتر به‌نظر برسید

باید چند لحظه صبر کنید! چه کسی به شما گفته منظور از لباس رنگ تیره فقط رنگ مشکی است؟ اگرچه مشکی، یکی از جذاب‌ترین رنگ‌هایی است که می‌تواند شما را لاغرتر نشان دهد، اما این تمام پالت رنگی نیست که شما می‌توانید برای استایلتان در نظر بگیرید. شما با پوشیدن لباس‌هایی با رنگ آبی، بنفش و حتی قهوه‌ای (همگی تیره)، بر اندامتان سایه‌هایی ایجاد خواهید کرد که ممکن است بتوانند شما را ۱۰ کیلو لاغرتر نشان دهند. اگر می‌پرسید چرا باید به شما بگوییم که رنگ‌های تیره می‌توانند عیب‌های اندام شما، مثل چربی‌های اضافه‌ای که از بند سوتین بیرون زده است را پنهان کند.

 

اندامتان را بشناسید تا با بازی با رنگ‌ها لاغرتر به‌نظر برسید

همانطور که گفته شد رنگ‌های تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهند، اما اگر شما بدنتان را بشناسید و بدانید که کدام قسمت از بدن شما چاق‌تر است، می‌توانید با رنگ‌ها بازی کنید. مثلا، اگر شما ران‌های چاقی دارید، بهتر است برای قسمت پایین تنه از شلوار یا دامن‌های رنگ تیره استفاده کنید و آن را در تناقض با رنگ روشنی مثل سفید برای قسمت بالاتنه قرار دهید.

 

 

فراموش نکنید که رنگ روشن می‌تواند بخش‌هایی از اندام شما را برجسته‌تر کند. پس اگر پاهای لاغری دارید اما بالاتنه و سینه‌های شما چاق است، می‌توانید با پوشیدن لباسی تیره رنگ برای بالاتنه و لباسی روشن برای پایین تنه، فرم بدن خود را متعادل نشان دهید. (قدرت رنگ‌ها خارق‌العاده هستند)!

 

 

الگوها را بشناسید تا لاغرتر به‌نظر برسید

در این بخش قرار نیست که به شما بگوییم باید به طور کلی الگوها را کنار بگذارید، اما لازم است در پوشیدن لباس‌های گلدار زیاده از حد دست‌ودل باز نباشید. به‌عنوان مثال، پوشیدن لباس‌های گلدار برای قسمت بالاتنه، درحالی که لباس پایین تنه را تیره انتخاب کرده‌اید می‌تواند گزینه‌ای مطلوب باشد.

 

 

اما، اگر ایده‌آل شما این است که به‌طور کل لاغرتر به‌نظر برسید بهتر است از خطوط راه راه عمودی استفاده کنید. توجه کنید! راه راه عمودی! اگر لباس‌هایی با راه راه افقی انتخاب کنید، قسمت‌های مختلف اندامتان را پهن‌تر نشان می‌دهید.

 

 

یکدست لباس بپوشید تا لاغرتر به‌نظر برسید

پوشیدن لباس‌هایی که همگی هم‌رنگ هستند، می‌توانند شما را لاغرتر نشان دهند. مایوس نشوید! قرار نیست از زیباتر به‌نظر رسیدن و غرق شدن در رنگ‌های متنوع و شاد دور بمانید. وقتی که شما لباس‌هایی با رنگ یکسان بپوشید، از فرمال‌ترین و خاص‌ترین سبک‌ها در استایل پیروی می‌کنید. شاید باورتان نشود ولی یکسان لباس پوشیدن باعث می‌شود که پولدارتر هم به‌نظر برسید، درحالی که همه فکر می‌کنند اندامی ایده‌آل و لاغر دارید.

 

 

کیف و کفش درست انتخاب کنید تا لاغرتر به‌نظر برسید

حدس می‌زنید که قرار است به شما بگوییم کیف‌های سایز کوچک و کفش‌های راحتی بپوشید که زیاد چشم‌گیر نباشد و شما را لاغرتر نشان دهد. اما، سخت در اشتباهید! اگر سایز شما لارژ یا بزرگ‌تر است بهترین انتخاب برای شما می‌تواند یک کیف با سایز متوسط باشد. درباره کفش‌ها نیز، پوشیدن کفش پاشنه دار در لاغرتر به‌نظر رسیدن شما کولاک خواهد کرد.

 

 

اگر پنجه‌های پایتان پهن نیست، پوشیدن کفش‌های نوک تیز نیز می‌تواند شما را کشیده‌تر و لاغرتر نشان دهد. اگر به پوشیدن کفش پاشنه بلند عادت ندارید، از پاشنه سه سانتی شروع کنید. به مرور عادت خواهید کرد. مطمئن باشید هیچکس باورش نمی‌شود که یک خانم چاق، کفش‌های پاشنه‌دار پوشیده باشد پس تصور می‌کند که شما لاغر هستید!

 

 

از اکسسوری استفاده کنید تا لاغرتر به‌نظر برسید

ممکن است برخی به شما بگویند که هر چه ساده‌تر باشید، لاغرتر به‌نظر می‌رسید، اما این یک اشتباه بزرگ است. استفاده از اکسسوری‌های بزرگ را به شما پیشنهاد می‌دهیم. به‌عنوان مثال، استفاده از کمربند نسبتا پهن ممکن است گزینه خوبی باشد. ساعت‌های بزرگ، گردنبد‌های چشم‌گیر با آویز‌های زیبا و خاص، همگی می‌توانند توجه‌ها را به سمت خود جلب کرده و باعث شوند که هیچ‌کس به اندام شما فکر نکند، در نتیجه شما لاغرتر به‌نظر خواهید رسید.

 

 

نکته آخر برای اینکه لاغرتر به‌نظر برسید

تمام مواردی که پیش‌تر به آن‌ها اشاره شد، ترفند‌هایی هستند که فقط شما را لاغرتر نشان می‌دهند. این حقه‌ها باعث می‌شوند گاهی شما مایوس شوید چراکه دلتان می‌خواهد لباس موردعلاقه‌تان را بپوشید، اما ممکن است با این ترفندها مغایرت داشته باشد. بنابراین، از همین حالا تصمیم بگیرید که با روزی ده الی سی دقیقه ورزش‌های سبک داخل خانه، اندام ایده‌آلتان را به شکلی واقعی به‌دست بیاورید. خوراکی‌ها هم مهم هستند. پس یک برنامه غذایی مناسب نیز می‌تواند به لاغرتر شدن شما کمک کند!