حدیثه تهرانی در خارج از کشور عجب تیپی زده / عکس جدید خانم بازیگر بیرون از ایران

به گزارش باملین حدیثه تهرانی از بازیگران جوان و خوش چهره سینما و تلویزیون ایران است که با سریال های به کجا چنین شتابان و خوش نشین ها به شهرت رسید. او که به تازگی به خارج از کشور مهاجرت کرده است عکس جدیدی را از خود منتشر کرد.

عکسی زیبا از حدیثه تهرانی به اشتراک گذاشته است.

 

حدیثه تهرانی یکی از بهترین و زیباترین بازیگران زن ایرانی است که اکنون در سن ۳۳ سالگی به سر می برد. شوهر خانم تهرانی هنرمند بسیار معروف و خوش نام است .

 

بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون خانم تهرانی در تاریخ ۵ آذر ماه سال ۱۳۶۳ در شهر تهران در محله نارمک چشم به جهان گشوده هست ولی حالا در تهران پارس زندگی مینماید

حدیثه تهرانی در رشته مامایی تحصیل نموده هست و در همین رشته توانسته فارغ التحصیل شود و مدرک کسب نماید وی در یک خانواده ۴ نفره بزرگ شده و یک خواهر بزرگ از خودش دارد وی از سنین خیلی کم به بازیگری علاقه داشته است ولی با مخالفت خاواده روبرو شده هست.

 

 

ولی بعد از دانشگاه به دنبال هنر رفته و در کلاس های بازیگری ایران این هنر را فرا گرفته هست و با تست بازیگری در سریال به کجا چنین شتابان برای بازی در این سریال توسط اقای طالبی انتخاب شده هست خانم تهرانی بازیگری در سینما را با بازی در فیلم لارستان ۶:۳۰ دقیقه بامداد و فیلم پانسیون دختران آغاز نموده هست.

 

 

و همچنین این هنرمند بازیگری در تلویزیون را با بازی در سریال به کجا چنین شتابان شروع نموده است و با بازی در سریال خوش نشین ها به شهرت رسید حدیثه تهرانی در جدید ترین بازی خود در تلویزیون در سال ۱۳۹۶ در سریال پرواز در ارتفاع صفر بازی کرده هست خانم تهرانی به کتاب خوانی و نویسندگی هم علاقه داشته است