حضور یکتا ناصر بدون منوچهر هادی در اکران عمومی فیلم حدود ۸ صبح حاشیه ساز شد!

به گزارش باملین اکران مردمی فیلم «حدود ۸ صبح» با حضور عوامل فیلم در پردیس کورش برگزار شد.

یکتا ناصر و دخترش در این مراسم حضور پیدا کردند.

 

یکتا ناصر حدود 8 صبح

 

یکتا ناصر و دخترش

حدود ۸ صبح فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی منوچهر هادی و نویسندگی منوچهر هادی و سعید دولتخانی محصول سال ۱۴۰۱ است.

خانم ناصر و منوچهر هادی تنها زوجی هستند که از جداییشان هم فیلم ساختند.یکتا ناصر عکس جدیدی از خود و همسرش منوچهر هادی در پوستر فیلم «حدود هشت صبح» منتشر کرد. در پوستر فیلم حدود ۸ صبح سکانسی از منوچهر هادی و یکتا ناصر منتشر شده است که نشان می دهد در فیلم منوچهر هادی، یکتا ناصر را کتک می زند.

فیلم سینمایی«حدود هشت صبح» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی محمد صادق رنجکشان است. حمید فرخ نژاد، یکتا ناصر، کامبیز دیرباز، سارا رسول زاده، حسن پور شیرازی و منوچهر هادی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

 

اکران حدود 8 صبح

«حدود هشت صبح» که بر اساس یک داستان واقعی و ملتهب ساخته شده است؛ بر خلاف ساخته‌های کمدی اخیر منوچهر هادی در ژانر اجتماعی است.

این فیلم سینمایی هشتمین فیلمی است که منوچهر هادی کارگردانی کرده و پنجمین فیلم او در ژانر اجتماعی پس از فیلم‌های «قرنطینه»، «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»، «زندگی جای دیگری است» و «کارگر ساده نیازمندیم» است.ماجرای جدایی منوچهر هادی از یکتا ناصر چه بود؟

اخبار بازیگران همواره حواشی مختلفی را به خود می بیند. در چند وقت اخیر خبر جدایی یکتا ناصر از همسرش در فضای مجازی همه را شوکه کرد اما این زوج هنری هنوز این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند.

 

استایل یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر زن و شناخته شده سینما و تلویزیون و تئاتر ایران می باشد. وی از سال ۷۶ با سریال گل های کاغذی وارد عرصه بازیگری شد.

یکتا ناصر از بازیگران زن با بازی در سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی ( همسر سابقش ) شهرت بیشتری یافت.