حمایت ایرانسل از سومین جشنواره رساله برتر مهندسی برق با تأکید بر هوش مصنوعی

من گزارش میدم باملین به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مجموعه “آزمایشگاه های ایرانسل”، معاونت تحقیق و توسعه ایرانسل، با همکاری انجمن علمی مهندسی برق ایران، در سومین دوره جشنواره پایان نامه های برتر در رشته مهندسی برق، جزو برترین پایان نامه های دکتری شد. در مهندسی برق با تاکید بر هوش مصنوعی در حوزه فناوری اطلاعات و پشتیبانی از ارتباطات.

هدف از برگزاری این رویداد شناسایی و ارزیابی بهترین پایان نامه های دکتری در این زمینه است و پس از ارزیابی، آثار برتر دانشجویی مورد حمایت آزمایشگاه سلول ایران قرار می گیرد.

فارغ التحصیلان دکتری رشته های مرتبط با مهندسی برق که در سال های ۱۴۰۰ تا ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ از پایان نامه خود دفاع کرده اند می توانند تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ درخواست خود را برای شرکت در این رویداد ارسال کنند.

سومین دوره جشنواره پایان نامه های برتر مهندسی برق در حاشیه سی و دومین کنفرانس مهندسی برق با محوریت استفاده از هوش مصنوعی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود. این همایش از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می شود و ایرانسل مانند سال های گذشته حامی این همایش است.

ایرانسل هم اکنون دور جدید پشتیبانی پایان نامه های دانشجویی را اعلام کرده است. اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران که از سال ۱۳۹۸، همکاری پژوهشی با دانشگاه های معتبر و پشتیبانی از پایان نامه های دانشجویی را در دستور کار قرار داده است، در راستای توسعه این فعالیت ها، در سال ۱۴۰۲ نیز اولویت های پژوهشی خود را با محوریت موضوع هوش فهرست کرده است. ، منتشر شد. در این طرح آزمایشگاه های ایرانسل که آزمایشگاه هوش مصنوعی را نیز راه اندازی کرده است، اولویت های پژوهشی در زمینه های مختلف را اعلام کرده و از دانشجویان علاقه مند دعوت کرده تا با مراجعه به سایت ایرانسل و مشاهده لیست این اولویت ها موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنند.