حمید درخشان از ماجراهای حضور امیر تتلو در پرسپولیس بعد از ۸ سال پرده برداشت! | تتلو چطور به تمرین پرسپولیس رفت؟

به گزارش باملین در این روزها که خبرهای زیادی را در مورد امیر تتلو یا امیرحسین مقصودلو از جای جای کشور می شنویم، حمید درخشان هم از موضوعی جدید درباره تتلو پرده برداشت. امیر تتلو ۸ سال پیش در زمان سرمربیگری حمید درخشان در نیمکت تیم پرسپولیس در تمرین های این تیم شرکت کرده بود که در حال حاضر این مربی پیشکسوت از ماجراهای حضور تتلو در پرسپولیس پرده برداشت.

امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو هفته گذشته توسط پلیس ترکیه دیپورت و به پلیس مرزی ایران تحویل داده شد. تتلو که سالها در ترکیه زندگی می کرد و بارها علیه مقامات کشور و حتی چهره های مطرح کشور صحبت کرده بود توسط پلیس دستگیر و به زندان منتقل شده است.

 

تتلو در زمانی که در این حضور داشت یکی از طرفداران تیم فوتبال پرسپولیس بود و حتی در زمان مربیگری حمید درخشان در این تیم، به تمرین سرخپوشان رفت و خواستار بازی در این تیم بود. درخشان درباره اینکه تتلو تصمیم داشت در پرسپولیس بازی کند گفت: بله آمده بود تست بدهد و ما عذرخواهی کردیم و گفتیم نمی‌توانیم از شما تست بگیریم. چون زمان تست‌گیری ما نبود و در کوران مسابقات بودیم. نیم‌ساعتی آمد و از او پذیرایی کردند و رفت. من اصلا او را ندیدم و یک لحظه سلام و علیک کردیم و ارتباط و صحبت خاصی با او نداشتم. اصلا هم وارد تمرین ما نشد و با لباس شخصی آمد و با همان رفت.

او همچنین درباره رفاقت پیام صادقیان با تتلو گفت: صنف آن‌ها باهم فرق داشت. صادقیان ورزشکار بود و تتلو هنرمند. این‌ها باهم تناقض داشت و اصلا نمی‌توانستند باهم ارتباط داشته باشند.